Корзина
Надежный продавец Prom.ua
+380442812360
+380675517566
+380445925200
МАТЕРИАЛЫ ДЛЯ НАСТОЯЩИХ ЗОДЧИХ, ТЕХ КТО СТРОИТ НА ВЕКА! ТОВ "РОЛЛС ГРУП"

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

Гидроизоляция, пароизоляция, герметичный ввод инженерных коммуникаций через кровлю, стены, фундамент

Монтажный элементы для герметичного ввода труб или кабелей в здание через фундамент, цоколь стены

Гідроізоляція вводів інженерних комунікацій: кабелі зв'язку і електричні кабелі, трубопроводи
Грамотно прокладені інженерні комунікації - запорука комфорту в будинку. Для введення в будинок труб і проводів потрібні спеціальні отвори в будівельних конструкціях. Саме вони піддаються самому інтенсивному впливу вологи з атмосфери і грунту. Хімічний склад води може бути дуже агресивним, провокувати корозію і швидке руйнування матеріалів, тому гідроізоляція вводів інженерних комунікацій вимагає особливої ​​уваги.

Актуальність гідроізоляції вводів інженерних комунікацій
Коли врізають труби, підбиваючи комунікації, залишаються пошкодженими будматеріали. Якщо спочатку неправильно організувати гідроізоляцію вводів інженерних комунікацій, протікання неминучі. Іноді вони з'являються вже в перший рік експлуатації будівель. В результаті порушується вся система захисту від вологи, в будинку стає сиро, може з'явитися грибок, а трубопроводи швидко зношуються.

Якщо області між бетоном і гільзою НЕ заізолювати, вода зруйнує фундамент. Це відбувається тому, що бетон просочується вологою. Вода, залишаючись в порах матеріалу, замерзає взимку і розриває його, що призводить до появи тріщин, посилення течі. Іржавіє арматура залізобетонних конструкцій, починає відшаровуватися штукатурка, приходить в непридатність внутрішнє оздоблення приміщень. Всі ці процеси розвиваються дуже швидко, і тільки ретельна гідроізоляція введення комунікацій здатна їм запобігти.