Корзина
Надежный продавец Prom.ua
+380442812360
+380679843968
МАТЕРИАЛЫ ДЛЯ НАСТОЯЩИХ ЗОДЧИХ, ТЕХ КТО СТРОИТ НА ВЕКА! ТОВ "РОЛЛС ГРУП"

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

Начало круглосуточного вещания корпоративной радиостанции YES-FM.RG

Начало круглосуточного вещания корпоративной радиостанции YES-FM.RG

23 травня 2016 року департаментом «Маркетингу та реклами» ТОВ "РОЛЛС ГРУП" з метою створення та підтримки позитивного психологічного настрою співробітників заснована Радіостанція YES-FM.RG . для прослуховування в офісах, на робочих майданчиках і...

Той, хто часто і постійно слухає плаксиві жалібні пісні про важку долю, про нещасливе кохання, про поневіряння і не успіхи, програмує своє життя на проблеми і безпросвітність.

Виганяй геть зі свого життя "МУЗИКУ невдах"!

Радіостанція YES-FM.RG заснована 23 травня 2016 року департаментом «Маркетингу та реклами» корпорації ТОВ "РОЛЛС ГРУП" з метою створення та підтримки позитивного психологічного настрою слухачів.

Рекомендовано для прослуховування в офісах, на робочих майданчиках і вдома.

Плей-лист радіостанції YES-FM.RG формується на основі якісної, позитивної не заїждженою іншими радіостанціями музики, яка відповідає високому і бездоганному стилю бренду «РОЛЛС ГРУП».

На радіо ЕЗ-ФМ.РГ ти почуєш запам'ятовуються треки музичних стилів Deep house, Ambient, Lounge, Trance, DeepSoul. Тобі близька ця музика, ти відчуваєш, як співає душа і серце б'ється з нею в одному ритмі.

Ми робимо наше радіо для всіх і кожного, хто не вважає себе болотом, сірою масою, для тих, хто здатний оцінити красу навколишнього світобудови.

Впусти цю музику в своє серце, стань регулярним слухачем радіостанції YES-FM.RG, живи активно, життєрадісно, ​​повноцінно з музикою в високому стилі «РОЛЛС ГРУП» і ​​ти помітиш, як твої мрії починають збуватися, тому, що ці звуки заряджені потужною позитивною енергією « РОЛЛС ГРУП ».

Не забудь поділитися доброю новиною про нашу радіостанції YES-FM.RG з близькими і рідними для тебе людьми, щоб поліпшити їх Буття.

З побажанням добра і миру -

Департамент "Маркетингу та реклами",
ТОВ "РОЛЛС ГРУП"
www.rolls.com.ua

Другие новости