Корзина
Надежный продавец Prom.ua
+380442812360
+380679843968
ТОВ "РОЛЛС ГРУП" - ДИСТРИБЬЮТОР НАДЕЖНЫХ СТРОИТЕЛЬНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Начало круглосуточного вещания корпоративной радиостанции YES-FM.RG

Начало круглосуточного вещания корпоративной радиостанции YES-FM.RG

23 травня 2016 року департаментом «Маркетингу та реклами» ТОВ "РОЛЛС ГРУП" з метою створення та підтримки позитивного психологічного настрою співробітників заснована Радіостанція YES-FM.RG . для прослуховування в офісах, на робочих майданчиках і...

Той, хто часто і постійно слухає плаксиві жалібні пісні про важку долю, про нещасливе кохання, про поневіряння і не успіхи, програмує своє життя на проблеми і безпросвітність.

Виганяй геть зі свого життя "МУЗИКУ невдах"!

Радіостанція YES-FM.RG заснована 23 травня 2016 року департаментом «Маркетингу та реклами» корпорації ТОВ "РОЛЛС ГРУП" з метою створення та підтримки позитивного психологічного настрою слухачів.

Рекомендовано для прослуховування в офісах, на робочих майданчиках і вдома.

Плей-лист радіостанції YES-FM.RG формується на основі якісної, позитивної не заїждженою іншими радіостанціями музики, яка відповідає високому і бездоганному стилю бренду «РОЛЛС ГРУП».

На радіо ЕЗ-ФМ.РГ ти почуєш запам'ятовуються треки музичних стилів Deep house, Ambient, Lounge, Trance, DeepSoul. Тобі близька ця музика, ти відчуваєш, як співає душа і серце б'ється з нею в одному ритмі.

Ми робимо наше радіо для всіх і кожного, хто не вважає себе болотом, сірою масою, для тих, хто здатний оцінити красу навколишнього світобудови.

Впусти цю музику в своє серце, стань регулярним слухачем радіостанції YES-FM.RG, живи активно, життєрадісно, ​​повноцінно з музикою в високому стилі «РОЛЛС ГРУП» і ​​ти помітиш, як твої мрії починають збуватися, тому, що ці звуки заряджені потужною позитивною енергією « РОЛЛС ГРУП ».

Не забудь поділитися доброю новиною про нашу радіостанції YES-FM.RG з близькими і рідними для тебе людьми, щоб поліпшити їх Буття.

З побажанням добра і миру -

Департамент "Маркетингу та реклами",
ТОВ "РОЛЛС ГРУП"
www.rolls.com.ua

Другие новости