Кошик
35 відгуків
+380442812360
+380679843968
ТОВ "РОЛЛС ГРУП" - ДИСТРИБ'ЮТОР НАДІЙНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Гідроізоляція пароізоляція, герметичний введення інженерних комунікацій через покрівлю, стіни, фундамент

Монтажний елементи для герметичного введення труб або кабелів у будинок через фундамент, цоколь, стіни, парапет і покрівлю

Гідроізоляція вводів інженерних комунікацій: трубопроводи, кабелі зв'язку і електричні кабелі
Грамотно прокладені інженерні комунікації - запорука комфорту в будинку. Для введення в будинок труб і проводів потрібні спеціальні відчини в будівельних конструкціях. Саме вони піддаються самому інтенсивному впливу вологи з атмосфери і ґрунту. Хімічний склад води може бути дуже агресивним, провокувати корозію і швидке руйнування матеріалів, того гідроізоляція вводів інженерних комунікацій вимагає особливої уваги.

Актуальність гідроізоляції вводів інженерних комунікацій.
Коли врізають труби, підбиваючи комунікації, залишаються пошкодженими будматеріали. Якщо спочатку неправильно організувати гідроізоляцію вводів інженерних комунікацій, протікання неминучі. Іноді смороду з'єднання є вже в перший рік експлуатації будівель. В результаті порушується вся система захисту від вологи, в будинку стає сіро, може з'єднання явитися грибок, а трубопроводи швидко зношуються.

Якщо області між бетоном і гільзою НЕ заізолювати, вода зруйнує несучі конструктивні елементи будівлі (фундамент, стіни, парапети, перекриття і т. д.). Це відбувається тому, що бетон просочується вологою. Вода, залишаючись в порах матеріалу, замерзає взимку і розриває його, що призводить до появи тріщин, посилення течі. Іржавіє арматура залізобетонних конструкцій, починає відшаровуватися штукатурка, приходити в непридатність внутрішнє оздоблення приміщень. Всі ці процеси розвиваються дуже швидко, і тільки ретельна гідроізоляція введення комунікацій здатна їм запобігти.