Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Аератори покрівельні дефлектори

Покрівельні вентилятори, системні вентилятори, аератори, дефлектори, аераційні патрубки, флюгарки ― все це назви одного і того ж пристрої різних виробників, пристрої системи відводу вологи з під гідроізоляції плоских покрівель.

Чому на всіх дахах обов'язкове необхідно встановлювати покрівельні дефлектори і аератори для плоскої покрівлі? Як позбутися від грибка

Покрівельні вентилятори, системні вентилятори, аератори, дефлектори, флюгарки застосовуються при влаштуванні «дихаючих» покрівель та санації покрівлі.

Цокольні дефлектори застосовуються для вентиляції, виведення родона з підвальних приміщень, підпільного простору, піддування камінів і т. д.

Призначені для відводу водяної пари, що проникають під гідроізоляційний шар покрівлі. Запобігають утворенню здуття, а надалі, розриву захисного покрівельного матеріалу, тим самим збільшуючи термін служби гідроізоляційного килима, перекриттів і покрівлі в цілому.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner