Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Водостічна система круглого перерізу Galeco ПВХ

Ринви і труби з системи Galeco PVC виробляються за новою технологією - ПВХ коекструзії, переваги якої полягають у тому, що несучий шар, який є основою профілю, нерозривно з'єднаний із зовнішнім шаром, що дозволяє покращити параметри водостоків: у внутрішньому шарі - механічна міцність, у зовнішньому шарі - стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання, забезпечує збереження кольору і блиску елементів.

Виробництво за новою Технологією з полівінілхлориду, характеризується високою стійкістю до розтягування, вигинання і механічних пошкоджень. Це легка водостічна система, стійка до впливу низьких і високих температур, яку можна швидко і просто встановити.

Жолоби Galeco PVC, виготовлені за такою технологією мають стійкість до механічних пошкоджень, розтягування, згинання і 100% корозійна стійкість - це фактори, що впливають на багаторічну функціональність водостічної системи.

Комплектація і складові елементи розроблені з підвищеною точністю, що забезпечує (при правильному монтажі) бездоганну службу водостічної системи протягом десятків років.

З'єднувачі (елементи, що з'єднують два жолоби і воронки мають спеціальні бічні власники. Завдяки їм дані елементи системи кріпляться до лобової дошки, забезпечуючи стійкість всієї системи і зводячи до мінімуму ризик виникнення тріщин, оскільки єдиним рухомим елементом є сам жолоб.

Для полегшення монтажу системи на кути і з'єднувачі нанесені монтажні лінії, що позначають місце установки жолоби, залежно від температури повітря під час монтажу.

ЕЛЕМЕНТИ ВОДОСТОЧКИ GALECO ПВХ
 
 
1. Заглушка ринви права Galeco PVC.
2. Кронштейн довгий жолоби Galeco PVC.
3. З'єднувач жолоба Galeco PVC.
4. Кронштейн короткий для жолоби Galeco ПВХ
5, 7, 10. Жолоб водостічний Galeco PVC.
6. Воронка водостічна Galeco PVC.
8. Кронштейн жолоба пвх Galeco PVC.
9. Внутрішній кут 90° для жолоби Galeco PVC.
10. Жолоб водостічний Galeco PVC.
11. Зовнішній кут 90° для жолоби Galeco PVC.
12. Зовнішній кут 135° жолоби Galeco PVC.
13. Заглушка ринви ліва Galeko PVC.
14. 16. Коліно 67° водостічна труби Galeco PVC.
15, 17, 19, 21, 23 Труба водостічна Galeco PVC.
18. З'єднувач труби Galeco PVC.
20. Кронштейн труби ПВХ Galeco PVC.
22. Трійник 67° труби Galeco ПВХ.
24. Дощоприймач Galeco ПВХ.
25. Коліно труби гофро РЕ Galeco ПВХ.

Водостічна система GALECO ПВХ має перший на ринку зовнішній регульований кут, використання якого дозволяє максимально скоротити час і витрати на встановлення водостічної системи, особливо на будівлях з нестандартними кутами.
Galeco PVC монтується на спеціально посилених кронштейнах, які можна регулювати по вертикалі.

При виготовленні кронштейнів були враховані вимоги споживачів і професійних монтажників.

Систему водостоку Galeco PVC можна монтувати після укладання покрівельного покриття. Це дозволить уникнути пошкоджень системи під час покрівельних робіт. При належному догляді водостічні системи Galeco прослужать багато років. Компанія GALECO надає на свої водостічні системи 15-річну гарантію виробника.

Переваги і характеристики водостічної системи Galeco ПВХ

 • Спеціально підібраний матеріал має захист "UV PROTECT", яка зберігає колір при шкідливий вплив атмосферних чинників;
 • Глибокий профіль жолоба, так званий континентальний не допускає переливання води, навіть при рясних опадах.;
 • Загнуті всередину, спереду і ззаду, ділянки водостічної труби надають їй жорсткості;
 • Загнуті всередину краї - запобігають переливанню води під час інтенсивних, рясних опадах, також збільшуючи корисний переріз жолоба;
 • Стійкість системи до розтягування і до температурного впливу системи забезпечується міцним кріпленням з'єднувачів і воронок до лобової дошки - під впливом перепадів температури розширюються/звужуються тільки окремі жолоби, але не вся система. Завдяки світлої забарвленням внутрішньої частини довгих елементів система нагрівається до 15% менше за рахунок чого підвищується стійкість системи до розтягування.;
 • Воронка без прокладки, завдяки спеціально запроектованим внутрішнім профілів, що гарантує герметичність з'єднання з жолобом;
 • Спеціальні монтажні лінії на з'єднувачах забезпечують точну установку жолоба у різних температурних умовах;
 • Високоякісні ущільнювачі, форма яких дозволяє щільно притиснути профіль до зовнішніх елементів, що забезпечують герметичність системи;
 • Великий вибір кронштейнів дозволяє підібрати найбільш підходящі,в залежності від уподобань клієнтів;
 • Спеціально профільований кронштейн жолоба з великою стійкістю до навантажень;
 • Хомути, призначені дюбелів різної довжини, допомагають надійно закріпити водостічну трубу на фасадах, утеплених будинків;
 • Доступні нестандартні кути, що дозволяє закріпити систему навіть на складних ділянках покрівлі;
 • Посилений блиск водостічної системи дозволить насолоджуватися її бездоганним зовнішнім виглядом протягом багатьох років.

Як вибрати діаметр труб і жолоби для водостоку

Вибираючи водостічну систему, необхідно визначити вистачить її пропускної здатності для повного відводу води з даху будинку. Для цього потрібно обчислити максимальну ефективну площу даху.

Обчислення Ефективної площі даху (ЕПК)

розрахунок навісний водостічної системи

Обчислення ефективної площі даху для розрахунку діаметра водостічної системи(фото). Площа даху в м² = (C/2 + B) x довжина даху.
Якщо в проекті передбачено використання кутів, необхідно відповідно збільшити ЕПК на:
a) 10% - при кріпленні кута на відстані до 2 м від воронки;
b) 5% - понад 2 м.
Вище зазначені обчислення використовуються, якщо інтенсивність опадів становить 75 mm/год, а похил даху не перевищує 50 градусів. Для плоских дахів або дахів з ухилом менше 10 градусів максимальна ефективна площа даху дорівнює її фактичної площі.

Обчисливши ефективну площу даху, достатньо скористатися наступною таблицею, в якій вказані пропускні спроможності окремих водостічних систем.

Порівнюючи дані з таблиці з площею, з якої потрібно відводити воду, легко вибрати оптимальну водостічну систему для даного будинку (дані в таблиці вказують максимальну площу даху, з якої можуть відводити воду окремі системи).

 

Таблиця пропускної здатності водостічної труби в залежності від її діаметра

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner