Кошик
57 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Вентиляційні виходи FLOW

Компанія Vilpe весь час вдосконалює свої продукти, залишаючись світовим лідером по виробництву вентиляційного обладнання. Випущена в 2018 серія Flow - це вдосконалені вентиляційні виходи, які прийшли на зміну попереднім моделям.

Вентиляційні виходи Flow виводять відпрацьоване повітря на вулицю, захищаючи вентиляційну систему від попадання атмосферних опадів.

Відмінні риси вентиляції Flow:

  1. Втрати тиску нижче - до 40%,
  2. Водонепроникність,
  3. Оновлений дизайн.

Проведені випробування показали, що завдяки новій спроектованій формі ковпака, продукти FLOW захищають повітряний канал від опадів і направляють виводяться повітряні потоки строго вгору, не залишаючи слідів забруднення на даху чи фасаді.

Прохідний елемент підбирається окремо, за типом і кольором покрівельного матеріалу. Зверніть увагу, що деякі позиції Р виходів йдуть висотою 500 і 700 мм в одну ціну. Яку висоту і діаметр вентиляційного виходу вибрати Ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями.

Таблиця видів і призначень вентиляційних виходів Flow

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner