Кошик
57 відгуків
+380 (67) 551-75-66

Герметичний вихід кабелю та труб малого діаметру

Прохідні елементи SOLAR забезпечують герметичний прохід через дах кабелю, труб малого діаметра, у тому числі трубок сонячних батарей та системи кондиціювання.

 

SOLAR Classic - прохідний елемент для плоских покрівельних матеріалів: фальцева покрівля, бітумна черепиця, мідна, цинк-титанова покрівля.

SOLAR Muotokate - прохідний елемент для виводу на покрівлю з металочерепиці типу "Монтеррей" (Monterrey, ширина хвилі 183,3 мм, довжина хвилі 350 мм, висота профілю 39 мм).

SOLAR Pelti - універсальний прохідний елемент для металочерепиці незалежно від профілю.

SOLAR Tiili - прохідний елемент для натуральної і цементно-піщаної черепиці. Замінює одну двухволновую черепицю шириною 330 мм і висотою 27 - 40 мм.

SOLAR Універсальний - для всіх видів цементно-піщаної і керамічної черепиці. Для 1-, 2-х хвильовий і гладкою черепиці.

SOLAR Vittinge - прохідний елемент для виведення на покрівлю з черепиці Vittinge. Для одно - і двохвильовий черепиці.

Знімна кришка прохідних елемента SOLAR забезпечує зручність ремонтних та профілактичних робіт. Конструкція дозволяє повертати кришку прохідного елементу на 90про, що дає можливість протягувати кабелі і трубки в будь-якому напрямку. Це полегшує монтаж і гарантує надійність з'єднань.

Прохідні елементи SOLAR виробляються з удароміцного поліпропілену, стійкий до впливу ультрафіолету і погодних умов. Матеріал хімічно нейтральний, витримує температуру від -40 до+80°C і тимчасову -55...+120°C.

Додаткова опція

Ущільнювач SOLAR дозволяє герметично вивести трубки і кабелі діаметром 4...50 мм. Ущільнювач має два наконечника: діаметр 4...50 і 30...50 мм, на кінці останнього чотири виходу Ø4 мм. При монтажі кінці ущільнювача зрізаються до потрібного діаметру. Ущільнювач затягується на комірі прохідного елементу кабельної стяжкою. Ущільнювач виготовлений з гнучкою метео - та термостійкою EPDM-гуми чорного кольору.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner