Кошик
63 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66
НовинкаКлапан припливу повітря в приміщення, термостат, магнітно-волоконний фільтр, шумопоглинач, Velco Storm
влево
 • Клапан припливу повітря в приміщення, термостат, магнітно-волоконний фільтр, шумопоглинач, Velco Storm, фото 2
 • Клапан припливу повітря в приміщення, термостат, магнітно-волоконний фільтр, шумопоглинач, Velco Storm, фото 3
 • Клапан припливу повітря в приміщення, термостат, магнітно-волоконний фільтр, шумопоглинач, Velco Storm, фото 4
вправо

Клапан припливу повітря в приміщення, термостат, магнітно-волоконний фільтр, шумопоглинач, Velco Storm

 • Готово до відправки
 • Код: 801037G

4 800 ₴

+380 (67) 551-75-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Клапан припливу повітря в приміщення, термостат, магнітно-волоконний фільтр, шумопоглинач, Velco Storm
Клапан припливу повітря в приміщення, термостат, магнітно-волоконний фільтр, шумопоглинач, Velco StormГотово до відправки
4 800 ₴
+380 (67) 551-75-66
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

Припливний клапан вентиляції для приміщень з автоматичним термостатом, з поглиначем зовнішнього шуму, магнітно-волоконним фільтром, з фасадним вітрозахисним козирком, Velco STORM.

Made in Finland.

 

Стіновий клапан припливу повітря VLR-100 Velco VT-100 призначений для постійного природного провітрювання приміщень, вбудований автоматичний термостат, фільтр повітря з магнітними волокнами, поглинач шуму в комплекті.

VELCO VLR-100 - це унікальний припливний вентиль, який перешкоджає попаданню у Ваш будинок або офіс пилу, комах, зовнішнього шуму і подає для Вас чисте повітря в будь-яку пору року і в будь-який час доби.

Правильний повітрообмін приміщення запобігає утворенню цвілі і грибків, балансує природну вологість повітря, оберігає здоров'я домочадців і збільшує термін служби конструктивних елементів будівлі.

Автоматичний клапан припливної вентиляції VT-10 VLR-100 розроблений і виготовлений у Фінляндії з урахуванням суворих кліматичних умов Півночі, на відміну від більшості виробників, фінські вироби відповідають найсуворішим світовим екологічним вимогам.

Коректна робота вентиляційної системи забезпечується постійним припливом свіжого повітря зовні і виведенням забрудненого повітря з приміщення.

 • Для притоку повітря рекомендуємо використовувати автоматичний Припливний клапан VELCO VLR-100. Орієнтовно, цей вентиляційний клапан призначений для природного провітрювання приміщень обсягом до 60 м.куб. Для провітрювання приміщень більшого об'єму рекомендується встановлювати відповідну кількість таких клапанів
 • Для видалення забрудненого повітря з приміщень рекомендуємо використовувати витяжні вентилятори, які встановлюються на даху (для приватних будинків) або встановлюються в технічних приміщеннях (гардеробна, кухня, ванна кімната, туалет, пральня тощо) для багатоквартирних будинків.
 • Для влаштування системи вентиляції типу "Розумний дім", рекомендуємо встановити Розумний витяжний вентилятор з датчиками запахів, вологості та вмісту СО2.

 

 

Вентилятори Velco виготовляються з первинного екологічно чистого поліпропілену з УФ-стабілізатором, що перешкоджає вигорянню і зміни кольору декоративної решітки з боку фасаду будівлі.

Припливний клапан Velco VT-100

 

Автоматичний клапан притоку свіжого повітря в приміщення VELCO VT-100 оснащений термостатом, який в залежності від температури зовнішнього повітря, що автоматично регулює відкриття повітряного клапана, змінюючи об'єм, що подається в приміщення повітря. На заводі налаштований режим закриття повітряного вентиля при -5°C, а повне відкриття повітряного клапана відбувається при температурі зовнішнього повітря +10°C. При необхідності заводські налаштування термостата легко змінюються елементарним поворотом кришки.

VELCO VT100 Припливний вентиляційний клапан з термостатом

 

Повітряний клапан Velco VT-100 оснащений унікальним знімним фільтром з магнітними волокнами Velco VS-100 який забезпечує фільтрацію частинок в повітрі розміром до 0,005 мм, затримуючи при цьому до 97% природного пилу, пилку від рослин, що викликають алергічні реакції, а так само, запобігає попаданню в приміщення найнебезпечніших для здоров'я мінеральних мікрочастинок металевого пилу та комах.

Заміну магнітно-волоконного фільтра проводити у міру його забруднення, але не рідше одного разу на рік.

 

Velco VS-100 Фільтр повітряний

 

 

Важливою перевагою автоматичного припливного вентиляційного клапана Velco VT-100 порівняно з провітрюванням, шляхом відкриття вікон, є те, що цей унікальний вентиляційний клапан оснащений Шайбою поглиначем шуму Velco VLR-100, що відсікає звуки вулиці, забезпечуючи тишу всередині приміщення на рівні, як при закритих вікнах.

 

VT-100 Velco VLR-100 фільтр Шайба шумопоглинач

 

Комплектація Velco VLR-100 VT100 автоматичного клапана для припливу повітря в приміщеннях до 60м.куб:

 1. Вентиль Velco VT100 автоматичний клапан припливу повітря.

 2. Настінний патрубок - DN100мм, довжина 150мм

 3. Труба подовжувальна воздуховода - DN102мм, довжина 500мм. Максимальна довжина клапана з патрубком і подовжувачем в зборі - 570мм

 4. Металевий каркас волоконно магнітного фільтра повітря - довжина 270мм

 5. Волоконно-магнітний Фільтр повітря Velco VS-100

 6. Фільтр шайба поглинач шуму Velko VLR100 - DN100мм

 7. Зовнішня Фасадні вітрозахисні грати "Storm cover" (колір на вибір)

 8. Фланець декоративних грат для вентиляційної труби DN100мм

 9. Інструкція монтажу установки провітрювача приміщень VT-100 Velco VLR-100

 

Схема розміщення припливних і витяжних клапанів для забезпечення природного руху повітряних потоків у житлових і офісних приміщеннях.

Рекомендації щодо встановлення автоматичного клапана припливної вентиляції приміщень Velco VLR-100:

 • Згідно європейським санітарним нормативам, клапани природної вентиляції повинні бути встановлені в кожній кімнаті чи приміщенні.
 • Для правильного повітрообміну приміщень необхідно забезпечити спрямоване рух потоків повітря зі спальних, робочих та житлових кімнат у приміщення з більш вологим і забрудненим повітрям. Далі, ці повітряні маси необхідно вивести назовні за межі будівлі. Для цього необхідно встановити припливні вентилі в спальнях, робочих та житлових приміщеннях, а витяжні вентилі встановлюються в найвищій точці, в районі стелі приміщень з більш забрудненим повітрям, такими як кухня, гардеробні кімнати, санвузли, ванні кімнати і т. п. В ідеалі, витяжні вентилі підключаються до витяжних вентиляторів.
 • Вентиляційний клапан Velco VT100 розрахований на провітрювання приміщень об'ємом до 60 м. куб. Для приміщень більшої кубатури рекомендується установка декількох таких припливних клапанів,
 • Для влаштування природної вентиляції підвальних приміщень, рекомендується застосовувати припливний клапан VELСO VT-100/AV123/RE-105 в комплекті з цокольним аератором дефлектором ROSS125/135
 • Заміну волоконно-магнітного фільтра виробляти в міру його забруднення, але не рідше одного разу на рік!
 • Для запобігання попаданню комах, тополиного пуху та інших сторонніх великих частинок у фільтр та продовження терміну служби фільтра до його заміни, рекомендуємо придбати фірмову антимоскітну захисну сітку, яка вставляється у зовнішню фасадну решітку.

 

 

Етапи монтажу очисника повітря Велко Velco VLR-100 VT100:

1. Визначити і вибрати місце установки припливного вентиля.

Ідеальним місцем розміщення клапана припливної вентиляції Velco VLR-100 VT100 є стіна на висоті 220-240 см від рівня підлоги, по максимальній діагоналі щодо вхідних дверей приміщення. Перед встановленням припливного клапана переконайтеся у відсутності, в обраному для встановлення місці, конструктивних перешкод зовні та всередині стіни (навісні елементи фасаду будівлі, електропроводка та інші інженерні комунікації).

2. Просвердлити в стіні отвір діаметром - 105 мм.

Для свердління отворів в стіні необхідно застосовувати інструмент, призначений для подібних робіт у відповідності з матеріалом стіни будівлі. Наприклад потужні перфоратори або стаціонарні бури з алмазними коронками. Максимальна монтажна товщина стіни для комплекту з основного патрубка і додаткової труби - подовжувача становить 570мм. Для проходження стін товщиною більш 570мм., замість вхідного в комплект подовжувача, можна використовувати стандартну безраструбную трубу діаметром 100мм довжини.

3. Зібрати і відрегулювати припливний клапан.

 • Відміряти довжину патрубка воздуховода, відповідно товщині стіни з урахуванням зовнішніх елементів фасаду. Довжина труби повітропроводу повинна забезпечувати можливість закріплення зовнішньої декоративно-захисної решітки.
 • Вмонтувати патрубок воздуховода в стіну, загерметизувати щілину між трубою і отвором в стіні за допомогою силіконового або спіненого герметика, призначених для такого використання.
 • Надійно закріпити декоративно-захисні вентиляційні грати з зовнішньої сторони стіни, на фасаді будівлі
 • Зсередини приміщення вставити в патрубок воздуховода шумопоглинаючий фільтр Шайбу.
 • Зібрати з металевих прутів каркас повітряного тканинного фільтра, вставивши їх в отвори на корпусі припливного вентилю Velco. При необхідності, довжину прутів можна вкоротити.
 • Надіти на каркас із прутів волоконно-магнітний повітряний фільтр - панчоху, вивернувши її навиворіт, шов і гладка поверхня виявляться захованими всередині. УВАГА! ВАЖЛИВО! Ворсиста поверхня тканинного фільтра повинна бути звернена назовні фільтра, ворсой в Вашу сторону!
 • З боку приміщення, вставити всередину патрубка воздуховода припливний клапан з термостатом Velco VT-100, попередньо викрутивши з нього кришку вентиля. За допомогою шурупів і дюбелів зафіксувати припливний клапан до стіни.
 • Вставити кришку клапана в припливне вентиль Velco і обертати до легкого характерного клацання, який відповідає заводському налаштуванню регулювання припливного клапанау. Надалі, при необхідності, Ви можете частково прикручувати або викручувати кришку клапану, збільшуючи або зменшуючи вентиляційний зазор для створення комфортного для Вас клімату всередині приміщення.

 

 

Переваги припливного клапана для природної вентиляції приміщень VELCO Storm

Автоматичне відкриття та закриття вентиля, відповідно до індивідуальних налаштувань температури повітря.
Вбудований термостат реагує на коливання температури зовні будівлі, змінюючи обсяг що надходить у приміщення свіжого повітря.
Унікальний волоконно-магнітний фільтр очищення припливного повітря від пилку, пилу, мінеральних частинок затримує частинки розміром більше 0,005 мм
Шайба - шумопоглинач забезпечує тишу у провітрюваному приміщенні на рівні, як при закритих вікнах
Швидкість і легкість заміни повітряного фільтра без повного демонтажу припливного клапана.
  Можливість установки припливного клапана в будівлі навіть після завершення будівельних і ремонтних робіт.
Довговічність використання припливного повітряного клапана Velco Storm, завдяки відсутності в конструкції різноманітних механічних деталей

 

Основні
Країна виробникФінляндія
Тип провітрювачаСтінний
Максимальна температура навколишнього середовища80 град.
Мінімальна температура навколишнього середовища-60 град.
Вага0.634 кг
Гарантійний термін36 міс
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
ВиробникTerveysilma Oy
Колір корпусуБілий
ТипОчищувач повітря Шумопоглотник
Спосіб установкиНастінний
Колір зовнішнього ґраткиАнтрацит RAL7024
 • Ціна: 4 800 ₴
 • Спосіб упаковки: Картонна коробка: 600х155х155мм

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner