
Трап для душу пристінний, із термоізольованим монтажним блоком L600-1200 мм, сухий сифон
- Готово до відправки
- Код: HL531
28 212,03 ₴
18 337,82 ₴

Душовий лоток HL531 — це ідеальне рішення для монтажу біля стіни у безбар'єрних душових.
Технічні характеристики:
-
Вбудований монтажний елемент з екструдованого пінополістиролу (EPS) запобігає нагріванню сифону від підлоги із підігрівом та висиханню в ньому води, що підвищує антибактеріальний захист приміщення від шкідливого впливу каналізації.
-
Сухий сифон Primus line ефективно блокує запахи навіть без води у гідрозатворі.
-
Пропускна здатність 0,6 л/с,
-
Підключення із бічним відведенням - DN50
-
Обрізний монтажний блок 1200x200x79мм дозволяє адаптувати канал до будь-якого простору за довжиною від 600 до 1200мм.
-
Висота монтажу 79мм, із 3% ухилом поверхні у напрямку трапу.
-
Поверхня монтажного блоку покрита гідроізоляційним полотном із термопластичного еластомеру на основі поліпропілену дозволяє укладати плитку безпосередньо на нього.
-
Для настінних покриттів товщиною до 17мм і підлогових покриттів 13мм (включаючи клей)
-
Високоякісна німецька нержавіюча сталь забезпечують тривалий термін служби підрамника та решітки трапу без корозії та деградації.
Комплектація:
Допоміжні елементи:
- HL0531D Решітка з неіржавної сталі серії "Дизайн"
- HL0531I Решітка з неіржавної сталі індивідуальна
- HL531U Закладна 1200х200х20мм
- HL531V-60 Елемент-подовжувач
- HL6800 Звукоізолюючий елемент
- HL531.0 Душовий лоток "PRIMUS-LINE" 13мм, вбудований в монтажний елемент
- HL531U Закладна 120х20х2см із двох частин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hutterer & Lechner |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип сифона | Комбінований |
| Монтаж | В пол |
| Швидкість зливу | 36 літр/хв |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 2.1 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PP/ABS/EPS-40/Нержавіюча сталь V2A |
| Вага | 2,59 [кг] |
| Решітка | Неіржавка сталь V2A 480 x 50 мм |
| Максимальне навантаження класу | K - 300 кг |
- Ціна: 18 337,82 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка. Кількість одиниць в упаковці - 1 шт Вага Brutto - 3,205 кг Об'єм упаковки - 0,036996750 м3


