Кошик
66 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

НЕСКРОМНО ЧАРІВНІСТЬ ПАТИНОВАНОЇ МІДІ! Милуватися може кожен, володіють — обрані!

НЕСКРОМНО ЧАРІВНІСТЬ ПАТИНОВАНОЇ МІДІ! Милуватися може кожен, володіють — обрані!

Мідна покрівля завжди вважалася ознакою доброго смаку і достатку. З давніх часів величні собори і розкішні будинки аристократів обрамлялися мідною покрівлею, яка красномовно свідчила, що господарі такого особняка можуть дозволити собі воістину королівську розкіш! Понад півстоліття необхідно класичної міді, щоб дійти до своєї зрілості і перетворитися в прекрасну леді. Саме тому, більшість господарів ніколи не бачили свої будинки в повній красі, залишаючи це право нащадкам.

З іншого боку, листова мідь — це надійне і довговічне покрівельне покриття. Тому, безсумнівно, мідну покрівлю економічно вигідно купувати. Витрати на мідну покрівлю окупаються вже через кілька років, оскільки в ремонті покрівлі немає необхідності.

Властивості міді
Розрізняють листову мідь як класичну, оксидированную і патиновану. По суті, такий підрозділ умовно, і дані види всього лише характеризують етапи змін міді. З часом класична з яскраво-червоним кольором мідь в результаті окислення змінюється — темніє і набуває характерного темно-коричневий відтінок (оксидована мідь). Для природного утворення патина буде потрібно значно більше часу. Патинована мідь володіє благородною смарагдово-зеленим кольором. Але крім естетичної функції, патина являє собою захисний шар для металу.

Природний процес перетворення міді з удосконаленням технологій істотно прискорився. В даний час немає необхідності чекати тридцяти-сорока років, щоб мідь набула вишуканий смарагдовий відтінок. Фінська компанія Luvata в заводських умовах изготовает якісну патиновану мідь з чудовими експлуатаційними властивостями.

Сьогодні штучним способом можна виготовити листову мідь різних кольорів. Так, можна замовити листову мідь золотистого або бронзового відтінку. Досягається це шляхом впливу на листову мідь різних хімічних речовин або нанесення на мідь алюмінію, цинку, олова та інших металів.

Деякі технічні характеристики мідної покрівлі:

* Мідна покрівля характеризується міцністю, довговічністю.
* Покрівельна мідь легко піддається механічній обробці (зокрема, згинання і витяжці).
* Мідь — це екологічно чистий матеріал, що володіють унікальними антибактеріальними властивостями.
* Мідь відмінно проводить тепло. Мідна покрівля дозволяє встановити кабельний обігрів, що перешкоджає утворенню бурульок на даху.
* Мідна покрівля також дуже цінується сучасними дизайнерами: для них мідь — це палітра унікальних кольорів і відтінків, великий асортимент покриттів.

Продукція ТОВ «РОЛЛС ГРУП»
ТОВ «РОЛЛС ГРУП» пропонує своїм клієнтам і партнерам продукцію з міді фінської компанії Luvata Pori OY.

Вся продукція Luvata має заслужену увагу і підвищений попит споживачів в Європі і США.

В асортименті нашої компанії ви знайдете:

* гладку мідну (фальцевую) покрівлю;
* металеву мідну черепицю.

Особо обращаем ваше внимание, что металлическая медная черепица и металлочерепица — это не одно и то же. Металлочерепица представляет собой удешевленный вариант кровли, и по эксплуатационным свойствам значительно уступает металлической черепице или фальцевым кровлям.

Изделия из меди (в частности, медные кровли, медные украшения для фасадов) могут прослужить без ремонта более 500 лет и при этом имеют благородный внешний вид.

Медная кровля — это надежно и надолго. Вы забудете о ремонтно-строительных работах.

Вибираючи, патиновану мідь для покрівлі, ви робите вигідні інвестиції в свій рідний будинок, оскільки даний матеріал істотно збільшує вартість всього об'єкта.

https://instagram.com/p/BUQAmwxhSL4/

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner