Кошик
66 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

BUZON Регульовані Опори Тераси, Фальшпідлога, пішохідний Фонтан, Вимощення біля басейну

ІНСТРУКЦІЇ З МОНТАЖУ регульованих опор BUZON та інші корисні документи можна завантажити на головній сторінці цього сайту в розділі ТЕХНІЧНІ КАТАЛОГИ

 

 

Сучасна тераса, фальшпол, фонтан немислимі без надійних опор, на які вони монтуються.

ТОВ «РОЛЛС ГРУП» представляє в Україні продукцію родоначальника будівельних систем гвинтових регульованих опор - Buzon Pedestals International (Бельгія).

Правильно підібрані опори - це гарантія бездоганного зовнішнього вигляду, довговічності і надійності гарної тераси, фальшпідлоги або фонтану.

На будівельному ринку присутні регульовані опори з поліпропілену низької якості. Не дивлячись на європейські бренди, такі опори виробляються в країнах Третього світу, то ж мають низьку вартість. Безкоштовним буває лише сир в мишоловці, саме тому багато забудовників купившися на дешевизну терасових опор з низькопробного пластику з часом стикаються з проблемами - опори на яких тримаються і встановлені красиві тараси починають скрипіти, хитатися, руйнуватися із за того, що низькопробне сировина не передбачає експлуатації при низьких температурах.

Замовники, що заощадили спочатку на терасних опорах, обравши дешевки, змушені повністю демонтувати і встановлювати тераси на якісні терасових опори Buzon.

Для виробництва регульованих опор Buzon використовується поліпропілен високої якості, стійкий до впливу більш 300 видів хімічних речовин, перепадів низьких і високих температур в будь-який час року, витримує колосальні навантаження і ультрафіолетові випромінювання.

Саме тому терасові опори Buzon, будучи кращими опорами на сьогодення - це сама надійна і довговічна основа для будь-якого фонтану, тераси, фальшпідлоги тощо.

Опори Buzon встановлюють на будь-яку стабілізовану поверхню, в тому числі на жорсткий утеплювач і будь-яке гідроізоляційне покриття.

Збільшена площа поверхні верхньої частини опор Buzon спеціально пристосована для укладання під:

 • керамічні плити
 • гранітні плити
 • тротуарні плити
 • керамогранітні плити
 • полікарбонатні плити
 • скляні плити
 • дошки з композитних матеріалів (ДПК)
 • дошки з натурального дерева
 • решітки з полімерів і металів
 • дерев'яні або металеві лаги для терасної дошки

 

Регульовані гвинтові опори Buzon дають можливість:

 • Легко досягти найточнішої горизонтальної установки тераси на викривлених поверхнях.
 • Приховати всілякі електричні та водостічні комунікації

 

Опори BUZON являють собою гвинтовий домкрат, регульований по висоті 15-1200мм. Унікальний коректор ухилу, дозволяє компенсувати кут підстави тераси від 0% до 5 %.

Регульовані опори Buzon складаються з основних і набірних елементів, з допомогою яких легко підібрати оптимальний комплект конструкції.

Процес установки Buzon починається з розмітки ділянки та визначення точок установки кожної опори. Для якісного монтажу покриття, яке буде встановлено на опори, необхідно найточнішим чином визначити кут і напрямок ухилу поверхні під кожною з них. Для вирішення цієї задачі використовується спеціальний Рівень U-KIT-SL80 Buzon, який має точно такий же діаметр підстави, як у гвинтових опор Buzon.

 

U-KIT-SL80 Рівень Buzon визначення кута і напрямку ухилу терасових опор https://rolls.com.ua

Регулювання висоти гвинтових опор зручно проводити за допомогою спеціальних ключів Buzon

KEY-BC Ключ для регулювання висоти гвинтових опор Buzon

У разі необхідності проведення огляду і ревізії стану гідроізоляційного покриття або комунікацій, що знаходяться під покриттям тераси, розроблено спеціальний прилад Підіймач плит U-LD-5065 для демонтажу плит розміром 500-650мм

Buzon U-LD-5065 Інструмент для демонтажу терасових плит на гвинтових опорах

 

Інструкції з монтажу регульованих опор BUZON відповідної серії та інші корисні документи можна завантажити на нашому сайті в розділі ТЕХНІЧНІ КАТАЛОГИ

 

Скачати відео

Buzon - Україна в інтернеті  http://www.terrasa-buzon.in.ua

 

BUZON Pedestal виробляє ТРИ ТИПИ РЕГУЛЬОВАНИХ ОПОР, вони ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ПО КОНСТРУКЦІЇ і ВИРІШУЮТЬ РІЗНІ ІНЖЕНЕРНІ ЗАДАЧІ:

 1. Buzon PB - Серія регульованих опор для монтажу терасового покриття прямокутної форми
 2. Buzon DPH - Серія регульованих опор для індустріального та приватного будівництва
 3. Buzon BC - Серія регульованих опор для покриття складної геометричної форми..

 

Опори Buzon дають можливість втілити в життя самі неймовірні, складні технічні ідеї та задуми архітекторів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner