Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Кольоровий метал: покрівля, фасад, інтер'єр

Правильно виготовлена і змонтована фальцева покрівля є самим надійним типом даху, оскільки техніка фальцювання і застосування спеціальних клямерных кріплень виключає перфорацію металу, відсутність отворів на покрівельному матеріалі ― фактор підвищеної герметичності.

Правильно вибраний метал, в складі якого немає чорної сталі, а відповідно, немає причини іржавіння, робить фальцевую покрівлю самою довговічною.

Правильна фальцева покрівля стане прикрасою будь-якої будівлі на століття.

Покрівля що тече, суперечить філософії фальцевой покрівлі, як найнадійнішою. Саме з цієї причини правильну фальцевую покрівлю не рекомендується виготовляти з оцинкованого або чорного металу, тому що під час монтажу і фальцювання, в місцях вигину, утворюються мікротріщини, а в них з часом з'явиться корозія, яка призведе до відлущування фарби і подальшого протікання покрівлі.

У всьому світі, для правильної фальцевой покрівлі применются виключно такі метали як: покрівельна мідь, цинк-титан або спеціальний фальцевий алюміній, лакофарбове покриття якого призначене саме для фальцювання.

Хоча всі інші дешеві типи алюмінію - покрівельні, фасадні або інтер'єрні не іржавіють, але фарба на них в майбутньому відлущується, оскільки вона не призначена для крівлі техніки.

 

ТОВ "РОЛЛС ГРУП" - офіційний дистриб'ютор шляхетного металу і навісних водостічних систем для фальцевих покрівель, фасадів, інтер'єру самих іменитих заводів Європи і Скандинавії.

  1. Патинована мідь в рулонах та аркушах Aurubis Luvata (Фінляндія)
  2. Цинк-титан рулонно-листовий Rheinzink (Австрія)
  3. Титан-цинк в бухтах і листах VMZinc (Франція)
  4. Титаноцинк листи рулони ELZinc (Іспанія)
  5. Фальцевий алюміній з поліуретановим покриттям в аркушах і рулонах Prefalz Prefa Falzonal (Німеччина)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner