Кошик
63 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

ВЕНТИЛЯЦІЯ

Схема влаштування вентиляції приміщень

 

Вентиляція (аерація, провітрювання) відіграє найважливішу роль у житті кожної будівлі або споруди. Правильний розрахунок і проектування систем вентилювання дозволяє максимально продовжити строк технічної експлуатації будівель і споруд.

Відсутність вентиляції або помилки проектування приводять до руйнування конструкцій і втрати своїх теплотехнічних характеристик утеплювачів, гідроізоляції перекриттів, несучих стін, фундаментів і інших конструктивних елементів. Важливим фактором є шкоду здоров'ю, який може бути завдано людям, які перебувають усередині приміщень будівлі або споруди в якому порушені нормативи вентилювання.

Більшість сучасних хвороб: алергії, шкірні, бронхіальні, серцеві та інші види захворювань виникають в наслідок відсутності технічної вентиляції конструктивних елементів будівель та приміщень в яких сучасне людство проводить більшу частину свого життя, як вдома, так і на роботі.

Процес вентиляції або провітрювання супроводжується одночасним припливом та відтоком повітряних мас однакового обсягу. Інакше, у вентильованому просторі виникне надлишок повітря або його недолік. Таким чином, вентиляція поділяється на дві складові: Припливну вентиляцію та відточну веніляцію. Найбільш правильним рішенням є організація відточної вентиляції шляхом її витяжки з приміщення, а не шляхом накачування його повітрям.

Фахівці ТОВ "РОЛЛС ГРУП" нададуть Вам грамотні та зрозумілі консультації щодо влаштування вентиляції покрівель, житлових та технічних приміщень приватних домоволодінь, будівель та споруд.

Витяжна вентиляція може бути реалізована шляхом природних або примусових методів.

Припливну вентиляцію рекомендується організовувати виключно природним способом.

 

Основні варіанти влаштування припливної вентиляції:

  1. Припливні клапани, що монтуються в стіну, а регулювання відкриття/закриття відбувається за рахунок термостату, який можна налаштовувати під необхідні параметри мікроклімату.
  2. Припливні вентиляційні елементи, що встановлюються на дах. Ковпак спроектований таким чином, що перешкоджає попаданню опадів, і практично не створює втрати тиску в системі.
  3. Вентиляційні елементи для систем з рекуперацією, що забезпечують приплив свіжого та відтік забрудненого повітря.

Основні варіанти влаштування витяжної вентиляції:

  1. Вентиляційні виходи встановлюються на дах. Ковпак-дефлктор має спеціальну аеродинамічну конструкцію, яка сприяє відтоку повітря з приміщень назовні будівлі, одночасно ефективно перешкоджають попаданню опадів усередину шахт та вентиляційних каналів.
  2. Витяжні вентилятори, що встановлюються на даху або усередині витяжних вентиляційних каналів.
  3. Витяжні вентиляційні елементи для систем з рекуперацією, що забезпечують відтік забрудненого повітря.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner