Кошик
64 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Утеплювач FOAMGLAS

ТОВ «РОЛЛС ГРУП» постачає в Україні тільки оригінальний термоізолюючий матеріал — піноскло Foamglas ® від концерну Pittsburgh Corning Europe N.V.

Foamglas ® – ідеальний утеплювач для капітального будівництва будівель житлового та нежитлового призначення, приватного, медичного, промислового та комерційного сектора, для технологічних трубопроводів і обладнання, систем охолодженя, резервуарів для зберігання рідини, систем пожежогасіння тощо.

FOAMGLAS ® відповідає стандартам класу А1 з пожежної безпеки, легкий в обробці, безпечний для людини та навколишнього середовища, має кращі показники серед таких характеристик, як теплоізоляція, водонепроникність, міцність на стиснення і негорючість.

Переваги термоізоляції FOAMGLAS ® :

 1. FOAMGLAS має відмінні незмінні теплоізоляційні властивості, без обмеження терміну експлуатації. Оптимальна ізоляція та захист від вологи протягом багатьох поколінь.
 2. FOAMGLAS Багатофункціональний матеріал (3 в 1): ізоляція, пароізоляція та капілярний бар’єр в одному функціональному шарі.
 3. FOAMGLAS єкономічно ефективниї утеплювач: висока довговічність якого зберігає максимальну ринкову вартість об'єкта
 4. FOAMGLAS гарантує мінімальні експлуатаційні витрати на опалення та кондиціювання приміщень.
 5. FOAMGLAS морозостійкий, екологічно чистий, безпечний, не містить токсичних речовин.
 6. FOAMGLAS негорючий продукт, і при пожежі не виділяє диму та токсичних газів.
 7. FOAMGLAS має високу міцність, має стабільні розміри, не сідає і не збільшується, не змінює свої фізичні властивості.
 8. Foaglas легко укладається на поверхню під час монтажу і відрізається за допомогою звичайної пили.

 

Опис прдукту: Довговічний утеплювач FOAMGLAS ® виготовляється зі спеціально сортованого переробленого скла (> 66%) і природної сировини, що доступна у великій кількості (пісок, доломіт, вапно...). Термоізоляція є повністю неорганічною, не містить озоноруйнівних пропелентів (CFC, HCFC тощо), вогнестійких добавок або сполучних речовин. Без летких органічних сполук чи інших летких речовин.

FOAMGLAS - Легкий універсальний утеплювач, який має кілька різновидів (T3+, T4+, S3+, F, HL), що відрізняються між собою технічними характеристиками. На основі цих різновидів завод виробляє модифіковані термоізолюючі матеріали з різною геометрією та сферою застосування. FOAMGLAS у формі малих прямокутних блоків Slabs або Block розміром 600х450мм, великих прямокутних плит Board 1200х600мм, Tapered блоків з геометрією під розухилку виготовлених в заводських умовах, а також Шкаралупи - термоізолюючі оболонки різної геометричної форми для ізоляції трубопроводів або резервуарів.

 

Foamglas ® - це назва торгової марки піноскла, яка виробляється Pittsburgh Corning Europe N.V.. Не плутати з українським та білоруським піносклом!

За теплотехнічними показниками термоізоляції Foamglas перевершує всі інші види піноскла майже вдвічі, тому що його паропроникність і водопоглинання рівні нулю, в той час, як піноскло інших виробників проводить і поглинає до 7% вологи.

Якщо перекладати простішою мовою, то для забезпечення найвищої термоізоляції, утеплювач повинен бути сухим. Чим більше утеплювач може поглинати вологи, тим він холодніше. Погодьтеся, що в сухій шубі значно тепліше та комфортніше, ніж у вологій.

Таким чином, щоб забезпечити однакові показники термоізоляції Вашої будівлі та замінити Foamglas товщиною 100мм, необхідно застосувати піноскло будь-якого іншого виробника завтовшки майже 200мм. Звідси береться і різниця у ціні між Foamglas та іншими виробниками піноскла.

Деякі продавці вводять в оману своїх покупців, називаючи Піноскло будь-якого виробника Фоамгласом. Не маючи жодного уявлення про істотні відмінності Піноскла від Foamglas ®, під виглядом оригінального утеплювача, намагаються продати зовні схожий утеплювач – піноскло, що має вдвічі гірші теплотехнічні характеристики. Але, якщо перед Вами одночасно будуть два утеплювачі, Ви безпомилково відрізните оригінальний Foamglas ® виробництва Pittsburgh Corning Europe N.V. від схожого Піноскла іншого виробника.

Така суттєва відмінність технічних характеристик зовні схожих матеріалів пов'язана з тим, що кожен виробник має свою технологію, досвід та культуру виробництва. До того ж, Pittsburgh Corning - це родоначальник такого типу утеплювача, як піноскло, світовий лідер з вивчення, розробки та виробництва, тому має найповніші наукові та практичні знання в цій темі.

Теплопровідність Foamglas відповідає сучасним Європейським нормативам утеплення будівель та споруд, а теплопровідність Піноскла відповідає застарілим нормам утеплення, які з кожним роком для цивілізованого світу віддаляються у минуле.

Загалом, піноскло (незалежно від виробника) - це єдиний утеплювач для справжнього капітального будівництва і тому будівельний матеріал такого типу заслуговує на повагу та увагу споживача.

Все буде добре, якщо правильно проводити теплотехнічні розрахунки та застосовувати термоізолюючі матеріали відповідно до їх технічних характеристик.

Увага! #Піноскло #Пеностекло категорично не можна штукатурити сумішами, що містять цемент, тому #Foamglas випускається в декількох різновидах, які застосовуються в залежності від виду фінішного покриття.

Рекомендації щодо монтажу плит утеплювача FOAMGLAS ®.

При необхідності багатошарового утеплення укладання плит FOAMGLAS здійснюють у шаховому порядку. 

 • Для утеплення стін або підлоги усередині приміщень з подальшим нанесенням вапняних та інших мінеральних сумішив можна застосувати FOAMGLAS Т4 + SlabsШтукатурка відкритого піноскла сумішами на цементній основі не допускається. За додатковими консультаціями зверніться до спеціалістів ТОВ "РОЛЛС ГРУП"
 • Для утеплення підлоги, стель, стін усередині та зовні приміщень з можливістю оштукатурювання сумішами на цементній основі рекомендується застосовувати різновид піноскла із захисним покриттям Foamglas T4+ Board.
 • Для утеплення поверхнь з подальшим нанесенням гідроізоляції що містять бітум, наприклад покрівлі, фундамент тощо, рекомендується використовувати різновид піноскла із захисним шаром плівки на битумної основі Foamglas T4+ Ready Board
 • Для для запобігання виникненню "холодних зон" і збереження цілісності гідро-бар'єру між фундаментом, несучими стінами, дверима застосовується утеплювач Foamglas Perinsul HL

Фіксацію утеплювача ФОАМГЛАС на горизонтальних поверхнях рекомендується проводити за допомогою гарячого бітуму. Якщо застосування гарячого бітуму не припустимо з технологічних, протипожежних або інших причин, ідеальним варіантом є спеціальні двокомпонентні адгезиви, наприклад PC-56 , PC-58, які можуть бути використані як на вертикальних, так і горизонтальних поверхнях або на стелі.

Для додаткової механічної фіксації піноскла на фасадах, стінах чи стелях на яких не планується закріплення навісних конструкцій рекомендується застосування спеціальних кріплень типу PC ANCHOR F розміру відповідного товщині утеплювача:

 • PC ANCHOR F Size0 для кріплення утеплювача Foamglas товщиною 40мм.
 • PC ANCHOR F Size-1 для кріплення утеплювача Foamglas товщиною від 50-80мм.
 • PC ANCHOR F Size-2 для кріплення утеплювача Foamglas товщиною від 90мм.

Для додаткової механічної фіксації піноскла на фасадах, стінах чи стелях з подальшим кріпленням навесних конструкцій рекомендується застосування спеціальних кріплень типу Foamglas Perfored metal plates PC SP.

Для додаткової механічної фіксації піноскла на покрівлях з подальшим кріпленням навесних конструкцій наприклад фальцева покрівля, рекомендується застосування спеціальних кріплень типу Foamglas Metal plates PC SPMetal plates PC SP 200/200

Для монтажу поверх системи утеплення Foamglas неважкого навісного обладнання (тримачі водостічних труб, елементи освітлення, датчики руху, дверні таблички, поштові скриньки тощо) застосовуються Дюбелі із спеціального міцного ударостійкого поліаміду

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner