Кошик
66 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Системи антизледеніння сніготанення

Що необхідно знати про системи електрообігріву водостічних воронок та трапів?

 

Системи електрообігріву покрівельних воронок і трапів є одним з найважливіших елементів водостічної системи.

Кліматичний регіон, в якому розташована Україна, характеризується критичними перепадами середньоденної температури в зимово-весняний період. В цей час коливання температурних перепадів від негативних до позитивних значень спостерігаються до трьох чотирьох разів на день. Саме в цей час відбувається крижане пробкование водостічних систем, в результаті якого, руйнуються трубопровідні комунікації на стиках у місцях підключення лійок і трапів. Руйнування цілісності водостічної системи призводить до проривів і затоплень шарів теплоізоляції покрівель.

Для запобігання зледеніння труб, лійок і трапів, застосовуються спеціальні системи обігріву, які складаються з нагрівального елемента саморегулюючого термокабелю напругою до 220 вольт, потужністю до 30Вт і струмопровідним кабелем.

Системи електрообігріву воронок і трапів внутрішнього водовідведення ефективні при температурах від -5С до +5С, за більш низьких температур немає сенсу розтоплювати сніг у водостічній системі і перетворювати його на крижані корки.

Саме тому в системах внутрішнього водовідведення, а так само, для значної економії електроенергії, рекомендується підключення систем обігріву через термостат, який працює в межах температурного режиму -5С +5С.

ТОВ "РОЛЛС ГРУП" представляє на ринку України надійні системи електрообігріву водостічних труб, воронок, трапів і т. д. SitaTherm (SitaBauelemente GmbH), HL (Hutterer&Lechner GmbH).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner