Кошик
63 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Про нас

Торгова марка: Шляхетні будівельні матеріали ®, зареєстрована ТОВ "РОЛЛС ГРУП", © 2010 Всі права захищені. "Шляхетні будівельні матеріали" - TOV «ROLLS GROUP» - постачання в Україну довговічних матеріалів для капітального будівництва. Рулонно-листова мідь для покрівель і фасадів Luvata Aurubis, піноскло, Foamglas, цинк-титан VMZinc Umicore France, титан-цинк Rheinzink, цинк-титан Elzinc, спеціальний алюміній для фальцевих покрівель та фасадів з поліуретановим покриттям і трапи для пологої покрівлі, парапетні лійки, водостічні воронки для ремонту старих покрівель, водовідведення через парапет за допомогою парапетних лійок, аварійний водовідведення, дренажні системи зелених покрівель інтенсивного та екстенсивного озеленіння, системи внутрішнього та зовнішнього водовідведення, сепаратори та очищення стічних вод, регульовані опори Bуzon та пішохідних фонтанів.

До складу групи входять компанії торгового та будівельного профілю, фахівці яких тривалий час працюють у цих напрямках, завдяки чому ми маємо вигідні умови кращих виробників Західної Європи та Скандинавії: металу, утеплювача для капітального будівництва, систем дренажу, водовідведення та інших продуктів, що становлять комплекс матеріалів , необхідні для влаштування довговічних фальцевих покрівель, навісних фасадів, паркінгів, терас.

ТОВ «РОЛЛС ГРУП» дистриб'ютор рулонно-листового металу для фальцевих покрівель та фасадів:
1. Мідь для покрівель, фасадів, інтер'єру Nordic Luvata (Фінляндія) Aurubis
2. Цинк-титан VMZinc Umicore France (Франція)
3. Фальцевий алюміній Prefalz Prefa (Німеччина).

Також виконуємо постачання продукції європейських і скандинавських заводів: Foamglas (Бельгія), Buzon (Бельгія), Sita HL Hutterer&Lechner Essmann (Німеччина), Kasi (Чехія), ACO (Німеччина), Rheinzink (Австрія), NedZink , Vmzink (Франція), Alipai Vilpe Amtecho (Фінляндія).

Якщо Ви інвестор, архітектор або підрядник будівельного проекту, зацікавлені у надійному кваліфікованому партнері, ми будемо вдячні Вам за запрошення до співпраці.

Беручи участь у тендері, ми надамо найоптимальніше рішення, вирішимо поставлені завдання професійно в зазначений термін.

Інформація про компанію

Назва:
ТОВ «РОЛЛС ГРУП»
Тип компанії:
Торгова компанія, Дистриб'ютор / Реселер, Представництво
Бренди:
Buzon, Foamglas, HL, Grumbach, Vilpe, Prefa, Kasi

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2010
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
торгові організації, будівельні компанії, приватні забудовники, проектні та архітектурні бюро, девелопери

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner