Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Дощоприймачі

Дощоприймачі є незамінними елементами системи зливової каналізації, спеціально розроблені для ефективного збору поверхневих стоків, які виникають внаслідок атмосферних опадів та розтавання снігу. Дощеприймачі застосовуються на проїжджих дорогах, вулицях, тротуарах, площах та прибудинкових територіях, спортивних об'єктах і в інших ситуаціях, де важливо уникнути утворення калюж або заболочення.

Також, дощоприймачі встановлюють під водостічні труби як водовідвідні пристрої, що сприяє ще більш ефективному відведенню води і забезпечує оптимальну безпеку та зручність у водовідведенні.

Встановлення дощоприймачів є важливим елементом для захисту фундаментів і підвалів будівель від підтоплення і збереження забудованих територій в безпечності. Дощоприймачі ефективно запобігають розмиванню упорядкованих ділянок і допомагають усунути надлишок води на дорогах і тротуарах.

Відсутність дощоприймачів і скидання води з водостічних труб на вимощення призводить до пошкодження елементів фасаду будівлі, руйнування цоколя, передчасного зносу фундаменту через надмірно високе гідростатичне навантаження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner