Кошик
63 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

СТАТТІ ПРО НАШІ ТОВАРИ

Цветной металл для долговечных кровель и фасадов

Тротуары

Воронки для плоских кровель

 • Основні відмінності водостічних лійок для плоскої покрівлі.
  Водостічні воронки - це найважливіший елемент водостічної стстемы, який першим сприймає на себе потоки дощових і талих вод плоских покрівель, терас, балконів і лоджій. Всі різновиди і типи покрівельних воронок в одному відео від "РОЛЛС ГРУП"
  Повна версія статті
 • Водостік через парапет і стіни - ідеальне рішення відводу води з відкритого балкона, лоджії, тераси та плоскої покрівлі. Як забезпечити надійну гідроізоляцію і провести водостічні труби через стіну за допомогою парапетної воронки?
  Повна версія статті
 • HL62.1 Воронка з електрообігрівом для плоских неексплуатованих покрівель (Австрія)
  HL62.1 Воронка з електрообігрівом для плоских неексплуатованих покрівель (Австрія) Призначення: HL62.1 – призначена для відведення дощових вод з плоских покрівель, балконів, терас в зливову каналізацію. Вихідний патрубок HL62 сполучається з будь-якими каналізаційними розтрубними трубами з ПВХ або ПП (наприклад: REHAU, WAVIN і т. д. ) без будь-яких додаткових з'єднань. Якщо для зливової каналізації застосовуються сталеві або чавунні каналізаційні труби необхідно використовувати HL9 – переходн
  Повна версія статті
 • Покрівельні воронки фірми HL (HUTTERER & LECHNER GmbH)
  Поліпропіленові покрівельні воронки компанії HUTTERER & LECHNER GmbH (HL) можна використовувати практично на будь-яких плоских дахах з будь-якими гідро— і пароізоляційними матеріалами, з «пирогами» будь-якої товщини і наповнення.
  Повна версія статті

Долговечные утеплители

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner