Покрівельні воронки фірми HL (HUTTERER & LECHNER GmbH)

Поліпропіленові покрівельні воронки компанії HUTTERER & LECHNER GmbH (HL) можна використовувати практично на будь-яких плоских дахах з будь-якими гідро— і пароізоляційними матеріалами, з «пирогами» будь-якої товщини і наповнення. Воронки пропонуються як з вертикальним випуском (розмір випускного патрубка DN 40, 50, 70, 100, 125 і 150), так і з горизонтальним випуском (DN 70, 100); з обтискним фланцем з нержавіючої сталі (для будь-яких гідроізоляційних матеріалів) або з полімербітумним полотном для приварки. Для підвищення якості ремонту покрівель або при використанні старих зливостоків при реконструкції будівель пропонуються так звані «ремонтні» воронки з випуском DN 70, 100, 125, 150 під сталеву або гладкостінну чавунну трубу. У виробничій програмі також пропонуються покрівельні воронки використовують так званий принцип «водяного насоса» з випускним патрубком з ПЕ під приварення. Для балконів і терас пропонуються воронки і трапи з поворотним шарнірним з'єднанням з кутом повороту випускного патрубка від 0 до 90. Найбільш актуальними в нашій кліматичній зоні є воронки з вбудованим електропідігрівом. Електропідігрів здійснюється саморегульованим кабелем, змінюють свою тепловіддачу в залежності від температури навколишнього повітря.
Особливо можна виділити так звані «ремонтні» воронки HL69, що мають вертикальний випускний патрубок довжиною 350 мм з великою кількістю гнучких спідниць по діаметру. Як видно з назви, ця воронка була створена для зниження трудовитрат при проведенні ремонтних робіт на покрівлі. При руйнуванні зливостоку або заміні гідроізоляційного шару немає необхідності в демонтажі старого водоприймального пристрою, «ремонтна» воронка встановлюється всередину старої, а нова гідроізоляція заводиться під фланець «ремонтної» воронки. Ще одна перевага застосування HL69 — це відсутність теплових компенсаторів (в них немає необхідності, так як воронка не має жорсткого з'єднання зі сталевою трубою і може вільно «ходити» в ній, зберігаючи герметичність з'єднання. Хотілося б відзначити одну деталь — при монтажі не завжди вдається витримати задану висоту труби (і не обов'язково з вини будівельників), труба може «провалитися» або «вилізти», в цьому випадку «ремонтна» воронка дозволяє без додаткових трудовитрат змонтувати зливову каналізацію, компенсуючи «помилку» досить довгим випускним патрубком.
Основною перевагою водоприймальних пристроїв компанії «HL є модульність конструкції, що дозволяє їх застосовувати для будь-яких покрівельних «пирогів». Це досягається завдяки широкому асортименту додаткового обладнання, призначеного для цих цілей. Розглянемо конструкцію воронки на прикладі інверсійної експлуатованої покрівлі з двома рівнями гідроізоляції (рис.1). Основним елементом є покрівельна воронка з електропідігрівом HL62.1 (поз.10), на яку заводиться пароізоляція (поз.3) обжимаемая фланцем з нержавіючої сталі. Для підхоплення другого рівня гідроізоляції (поз.6) використовується надставній елемент HL65 (поз.11) обладнаний також обтискним фланцем, причому його висота регулюється в діапазоні до одного метра завдяки подовжувальною трубою DN 125. Так як інверсійна покрівля, то основний скид води йде по гідроізоляційному шару і для її прийому використовується дренажний фланець HL160 (поз.12) з великою пропускною здатністю. Закінчується вся конструкція трапом з нержавіючої сталі (поз.14), який з'єднується з дренажним кільцем безпосередньо, або через подовжувач HL350 (поз.13). Це лише один варіант конструкції воронки, з декількох можливих для даного покрівельного «пирога». Так, наприклад, замість воронки і надставного елемента з обтискними фланцями з нержавіючої сталі, можна поставити ті ж елементи, але з приварным полімербітумним полотном (якщо покрівельний гідроізоляційний матеріал зроблений на бітумній основі). Або замість трапа і подовжувача можна використовувати трап HL66 (його висота становить 205 мм. ). Або замість трапа, подовжувача і дренажного фланця використовувати уловлювач листя, накривши його геотекстилем, шаром промитого гравію і тротуарною плиткою. А також можлива комбінація вище перерахованих варіантів. Таким чином, завдяки великій кількості конструкцій — будівельникам не доведеться винаходити «велосипед», а замовник вибере найбільш підходящий для себе варіант.
Основные преимущества кровельных воронок компании HL:
• малый вес;
• температурный диапазон от —50 до +100С;
• кислотостойкость выше, чем у нержавеющей стали и чугуна;
• устойчивы к ультрафиолету (солнечной радиации);
• коэффициент теплового расширения близкий к коэффициенту теплового расширения кровельных материалов;
• простота монтажа, нет необходимости в установке компенсационных муфт с последующей их зачеканкой;
• герметичная заводская заделка эл. кабеля, это значительно повышает надежность и долговечность кабеля;
• большой ассортимент (более сорока видов воронок);
• наявність додаткових елементів, що дозволяють застосовувати воронки для будь-яких конструкцій (пирогів) покрівель.
Все обладнання сертифіковане в Росії і відповідає всім європейським стандартам.
За високу якість продукції і культуру виробництва фірма HL HUTTERER & LECHNER GmbH з 1995 року має сертифікат якості ISO 9001.
- Основні відмінності водостічних лійок для плоскої покрівлі.Водостічні воронки - це найважливіший елемент водостічної стстемы, який першим сприймає на себе потоки дощових і талих вод плоских покрівель, терас, балконів і лоджій. Всі різновиди і типи покрівельних воронок в одному відео від "РОЛЛС ГРУП"
- Як відвести воду через стіну і парапет?Водостік через парапет і стіни - ідеальне рішення відводу води з відкритого балкона, лоджії, тераси та плоскої покрівлі. Як забезпечити надійну гідроізоляцію і провести водостічні труби через стіну за допомогою парапетної воронки?