Кошик
66 відгуків
+380 (67) 551-75-66
ПОПУЛЯРНІ ТОВАРИ
 • Основні відмінності водостічних лійок для плоскої покрівлі.Основні відмінності водостічних лійок для плоскої покрівлі.
  Водостічні воронки - це найважливіший елемент водостічної стстемы, який першим сприймає на себе потоки дощових і талих вод плоских покрівель, терас, балконів і лоджій. Всі різновиди і типи покрівельних воронок в одному відео від "РОЛЛС ГРУП"
  Читати
 • Краса і переваги патинованої міді "Nordic Green" Aurubis Luvata.Краса і переваги патинованої міді "Nordic Green" Aurubis Luvata.
  * Фінська патина, спеціально з вимогами професійних покрівельників, максимально ущільнена на заводі виробнику. Щільна патина дає можливість наносити на заводі виробнику спеціальну захисну плівку прямо на матеріал. Це ексклюзивне
  Читати
 • Рекомендації з монтажу фальцевих покрівель PrefaРекомендації з монтажу фальцевих покрівель Prefa
  PREFALZ Рекомендації по монтажу Основа. Правильно виконане основа служить для більш надійного кріплення покрівельного покриття і забезпечує охайний зовнішній вигляд. Як правило, підставою служить суцільна обрешітка з дощок хвойних порід дерев
  Читати
 • Foamglas - утеплювач для капітального будівництва.Foamglas - утеплювач для капітального будівництва.
  FOAMGLAS ® - Торгова марка, що випускається в Бельгії утеплювача для капітального будівництва, що належить американській компанії PITTSBURGH CORNING EUROPE S. A./N. V. Не плутати з Піносклом будь-якого іншого виробника - Це різні за своїм характ
  Читати

............. ТОВ "РОЛЛС ГРУП" ............. ШЛЯХЕТНІ МАТЕРІАЛИ ТИМ, ХТО БУДУЄ НА ВІКИ!

Торгові марки: Благородные строительные материалы ®, Шляхетні будівельні матеріали ®, зареєстровані та належать ТОВ "РОЛЛС ГРУП", © 2010 Всі права захищені.

 

Для забудовників України та інших країн СНД характерно тяжіння до використання в капітальному будівництві тимчасових матеріалів, що мають термін експлуатації всього 5-20 років.

Поєднання довговічних, розрахованих на сотні років експлуатації матеріалів, у зв'язці з тимчасовими, є абсурдним і є над витратним для замовника, який планує подальшу експлуатацію об'єкта, а отже, буде змушений проводити заміну, тимчасових матеріалів що втратили свої якості і неминуче зіткнеться з необхідністю демонтажу дорогих довговічних будівельних матеріалів, під якими приховані тимчаски.

Не лише дорожнеча, а й сам процес капітального ремонту діючого об'єкта на 10-му році експлуатації – це справжнє випробування для тих, хто буде змушений проживати або працювати в будівлі в умовах проведення такого ремонту.

 

Думка кожного розсудливого фахівця однозначна — тимчасові будівельні матеріали правильно застосовувати лише з такими ж тимчасовими, а довговічні — з такими ж капітальними матеріалами!

Для того, щоб найвибагливіший покупець мав можливість придбати найкращі будівельні матеріали в Україні, фахівці ТОВ "РОЛЛС ГРУП" скрупульозно вивчають та відбирають усе найпрогресивніше та найкраще на найбільших та престижних будівельних виставках Європи.

Для кращих світових виробників участь у цих виставках – престиж, а для нас – можливість укласти ексклюзивні контракти з постачальниками, мати честь представити ексклюзивну продукцію своїм партнерам: девелоперам, архітекторам, будівельникам та вимогливим забудовникам.

Зібравши з усієї Європи та Скандинавії найкраще, ми постачаємо до України довговічні матеріали для тих, хто вміє рахувати витрати не лише будівництва, а й подальшої експлуатації об'єкта.

Ми категорично не займаємося ширвжитком, який можна придбати на будь-якому ринку чи будівельній базі.

Ви скажете ― Будь-який продавець каже, що його товар найкращий.... Це так, але ми, діємо від зворотнього ― наші матеріали, гарні не тому, що їх пропонує ТОВ "РОЛЛС ГРУП". Ми представляємо на ринку України саме цих виробників, тому що вони найкращі за оцінками світового споживача!

 

Ми працюємо для тих, хто займається архітектурою в повному розумінні цього слова!

Звернувшись до наших спеціалістів, Ви отримаєте зрозумілу, якісну, і точну консультацію про Шляхетні будівельні матеріали.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner