Кошик
66 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Яка плитка краще вибропрес і вібролитої...? ??

Яка плитка краще вибропрес і вібролитої...? ??

Часто запитують: яка плитка краще — вібролітая або сухопрессованная? Відповісти коротко на це питання можна словами персонажа одного доброго Радянського фільму....
"Вібропресована плитка — це ширвжиток, а «Вібролитої плитка» — це ІНДПОШИВ!!!!!

Хоча, варто відзначити, що вимоги державних стандартів до них однакові.

«Сухопресс» відрізняється високою технологічністю і хороший для великих об'єктів. Продуктивність обладнання вище, укладання простіше, а значить швидше, вартість нижча, але і виглядає дещо «стандартно». До того ж технологічно обумовлений «дефіцит» води не дозволяє якісно розчинятися пігментів для отримання яскравого й чистого кольору, який можна дістати литтям.

Індивідуальних забудовників, які, як правило, шукають щось особливе, зацікавить елітна тротуарна плитка, виготовлена методом вібролиття. За останнє десятиліття вона стала добре відома багатьом власникам особняків і котеджів не тільки у західній європі, але і в Україні.

Найпопулярнішою у вимогливих клієнтів є плитка «Середньовічна бруківка», виробництва ТОВ «РОЛЛС ГРУП», яка є точною копією бруківки, покладеної на романтичних вулицях Риму, завдяки тому, що зліпки матриці для виробництва цієї бруківки були зняті в минулому році саме в цьому прекрасному місті.

Найбільш природно під ногами сприймаються природні кольори піску, глини і землі. В нашому асортименті — це колірна гамма «шоколад-персик». Ці кольори були спеціально підібрані під колір цегли типу «Фагот», широко поширеного облицювального матеріалу. Залежно від бажання замовника, можливий підбір колірного рішення, найбільш відповідного до Вашого дому, з урахуванням кольору фасаду, огорожі, дашки, ворота тощо

Газонна плитка «Rolls-eko» — поєднує зелень живого газону і комфорт тротуарного мощення. В спеціальні отвори засипається земля і засівається газонна трава. Догляд — як за звичайним газоном. Товщина дозволяє використовувати на парковках навіть під вантажні автомобілі.

Знову повернулася мода на тротуарні плити великого розміру — Квадрати 50х50см товщиною 6 див. Вони чудово виглядають на великих площах. У дизайнера в арсеналі безліч цікавих орнаментів укладання, які поки що тримаються в секреті, щоб запропонувати ексклюзивне рішення, може бути, саме Вам.
Бордюри і зливову каналізацію, виготовлені в колір Вашого основного мощення, як рамка для картини, стануть завершальним елементом Вашого ландшафту.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner