Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Рекомендації з монтажу фальцевих покрівель Prefa

Рекомендації з монтажу фальцевих покрівель Prefa

PREFALZ Рекомендації по монтажу. Правильно виконане основа служить для більш надійного кріплення покрівельного покриття і забезпечує охайний зовнішній вигляд. Як правило, підставою служить суцільна обрешітка з дощок хвойних порід деревини шириною від 80 до 150 мм.

Ізоляція: Ізоляція між суцільною латами і алюмінієвою стрічкою PREFALZ може виконувати наступні завдання:
– захищає метал з внутрішньої сторони від шкідливих лужних впливів і інших можливих шкідливих впливів захисних засобів для деревини;
– покращує ковзну здатність при температурному розширенні металу;
– захищає дерев'яну обрешітку від вологи під час монтажних робіт
– покращує звукоізоляцію;

Якщо при обробці дерев'яної обрешітки не використовувалися соловмістні або мідьвмістні речовини або, якщо не вимагається додаткова звукоізоляція, то при монтажі PREFALZ можна відмовитися від використання ізоляції.

Досвід, отриманий при роботі з односхилими дахами, зокрема, з підставами дахів без монолітного перекриття, показав, що під час сильного вітру при укладанні PREFALZ подвійними вертикальним фальцом може виникати шум. Ми рекомендуємо використовувати для таких дахів стрічку шириною 500 мм замість 650 мм.
Також ми рекомендуємо додатково використовувати ізоляційний шар. Ще більшої звукоізоляції можна досягти тільки за умови професійно побудованої покрівельної конструкції.

Кріпильні елементи PREFA забезпечують надійне кріплення металевого покриття до підконструкції. Рекомендуємо використовувати тільки відповідні нормам і перевірені комплектуючі: клямри, цвяхи і саморізи. Кількість і розташування нерухомих і рухомих клямерів PREFA – згідно з рекомендаціями фірми PREFA. Для отримання більш детальної технічної консультації Ви можете звернутись до наших технічних фахівців.

Увага: Теплове розширення алюмінієвих покрівельних матеріалів становить приблизно
2,4 мм/м (при перепадах температури в 100ºC). Тому при укладанні покрівельного покриття необхідно врахувати достатню рухливість у всіх місцях стиків (карнизи, коники, примикання стін).
Якщо довжина картини перевищує 12 м, необхідно врахувати відповідний компенсатор розтягу перпендикулярно напрямку фальца. При довжині картин більше 12 м рекомендуємо використовувати рухому клямру з більшою здатністю з ковзанню.
Слід уникати безпосереднього контакту різних металів, в особливості алюмінію і міді, що може призвести до контактної корозії. *)

*) Укладання повинно виконуватися у відповідності з нормативами по виконанню жерстяних робіт.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner