Кошик
66 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Краса і переваги патинованої міді "Nordic Green" Aurubis Luvata.

Краса і переваги патинованої міді "Nordic Green" Aurubis Luvata.

Професіоналам відомі переваги патинованої міді Luvata Nordic Green:

  • Фінська патина, спеціально з вимогами професійних покрівельників, максимально ущільнена на заводі виробнику.
  • Щільна патина дає можливість наносити на заводі виробнику спеціальну захисну плівку прямо на матеріал. Це ексклюзивне Ноу-хау, втілене в лабораторіях концерну Luvata.

  • Захисна плівка оберігає цей коштовний будівельний матеріал від подряпин і плям, які, як правило, виникають при транспортуванні, виготовленні фальцевих елементів і монтажі покрівлі.

  • Захисна плівка, так само, підвищує термін служби фальцовочного обладнання, т. к. на вальцях не відбувається налипання патини.

  • Патинована мідь Luvata Nordic Green проводиться не тільки в листах, але й у рулонах, що скорочує витрату міді при виготовленні фальцевих покрівель та їх елементів.

  • Щільна патина Luvata Nordic Green під час експлуатації дозволить зменшити утворення контрастних зелених плям по периметру будівлі, під водостічними трубами.

  • Концерн Luvata виробляє декілька різновидів патинованої міді, які відрізняються за відтінками і відсоткам патинування. Хоча цей фактор більш важливий у разі застосування патинованої міді в інтер'єрі приміщень, де мідь не буде піддаватися впливу вологи. У разі використання цього чудового матеріалу на фасадах або покрівлях патинована мідь будь-якого виробника змінить свій колір і відповідатиме тим кліматичних умов і факторів, характерних для конкретної місцевості. Важливо розуміти, що патинована мідь — це живий матеріал, а не штучна фарба. Патинована мідь не вигоряє з часом. а приймає відтінок, природний на даній території розташування об'єкта.

  • Після монтажу покрівлі, необхідно відразу видалити захисну плівку і на щільному патині фінської міді продовжиться освіта більш пухкої природного патини, оскільки процес окислення міді не припиняється протягом всієї її експлуатації.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner