Кошик
64 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Тротуарна плитка — ідеальний матеріал для ландшафтного дизайну

Тротуарна плитка — ідеальний матеріал для ландшафтного дизайну

Сучасне життя позначена швидким темпом ходьби, думок, почуттів... І в цьому безперервному русі ми просто не відчуваємо землі під ногами. Так, та чи варто? Якщо в більшості випадків, ми пересуваємося по невиразному безликому асфальту...

І тільки зміна оточуючих нас речей здатна змінити наш ритм життя. Саме технічний прогрес стає тією невблаганною рухається силою, яка змінює звичне для нас оточення і вносить в нього суттєві корективи. Так, красива тротуарна плитка поступово витісняє безликий сірий асфальт, який за відносно короткий термін міцно увійшов в нашу повсякденність; а натуральний камінь, яким колись мостили дороги, замінили новим сучасним дорожнім покриттям.

Сучасні бруківка, тротуарна плитка, фем або копінг — все це відмінний будівельний матеріал для мощення та оздоблення тротуарів і доріг. Тротуарна плитка є екологічно чистим матеріалом з бетону, вона дуже міцна і зносостійка. Фем являє собою сучасні фігурні елементи мощення. Бортовий камінь, копінговий камінь або копінг — штучний камінь для оздоблення та прикраси різного роду майданчиків, доріжок і площ.

Варто зазначити, що в США і країнах Європи тротуарну плитку використовують в самих різних цілях:

* для мощення пішохідних вулиць, тротуарів, доріг, площ, скверів, заміських ділянок і ін ;
* для благоустрою території, унікального оформлення паркових доріжок, скверів, басейнів і т. д. ;
* застосовують у зонах роботи технологічного транспорту (наприклад, місця стоянки літаків в Гонконзі також вимощені міцної тротуарною плиткою);
* використовують у місцях проведення вантажно-розвантажувальних робіт (наприклад, термінали для морських контейнерних перевезень в Гамбурзі і Балтіморі вимощені високотехнологічної тротуарною плиткою);
* а також на ділянках нескоростного руху транспорту;
* у місцях відкритого зберігання і перевалки вантажів

Тротуарна плитка — це універсальний матеріал, який користується великою популярністю завдяки своїм техніко-експлуатаційних властивостей і естетичного зовнішнього вигляду.

Тротуарна плитка, копінг не перешкоджають природної циркуляції води, що не можна сказати про водонепроникному асфальті. Так, за даними проведених досліджень дощова вода або талий сніг випаровується з частинками компонентів асфальтного покриття, тим самим забруднюючи повітря. Тому країни Євросоюзу давно вже відмовилися від використання звичайного асфальту, замінивши його красивою і екологічно чистої тротуарною плиткою.

Тротуарна плитка, бруківка, фем, копінг сприяють благоустрою території. На поверхні цього матеріалу не збирається вода, а в літню пору таке тротуарне покриття нагрівається значно менше.

Серед інших переваг якісної тротуарної плитки, можна назвати такі:

* знижена стираність;
* міцність;
* морозостійкість;
* стійкість до впливу солей і різних хімічних речовин.

Підвищені вимоги до якості тротуарної плитки сприяють тому, що виробники, які дорожать честю свого імені, включають у виробництво тротуарної плитки спеціальні матеріали. Зокрема, бетон виготовляють з портландцементу М 500, а для заповнювач застосовують щебінь і будівельний пісок з магматичних порід. Нерідко при виготовленні плитки використовують спеціальні пластифікуючі компоненти та волокна зі скла або пропілену, що збільшує експлуатаційний термін тротуарної плитки або бруківки, а також підвищує опірність матеріалу до різких змін температури.

Бетон якісної тротуарної плитки по фортеці порівняємо з бетоном, використовуваний для будівництва мостових опор та бомбосховищ.

* Тротуарна плитка окупається вже через чотири роки експлуатації. Дане дорожнє покриття характеризується практичністю у догляді, а при ушкодженні якого-небудь ділянки немає потреби замінювати повністю покриття. До того ж заміна деяких елементів плитки не тільки не зашкодить мощення, але і буде абсолютна непомітна.
* Чіткість форм і типізація розмірів прискорили і вдосконалили процес мощення.
* На сьогоднішній день тротуарна плитка, фем, бруківка, копінг представлені у найрізноманітніших формах і колірних рішеннях, що дозволяє створити комфорт і особливу естетику для заміських будинків, пансіонатів, дачних ділянках, пішохідних площ і т. д.

Товщина і призначення тротуарної плитки: 40-50мм — пішохідні доріжки, тротуари
60-80мм — пішохідні доріжки, тротуари, площі, стоянки легкового транспорту, дороги з неінтенсивним рухом*
більш 100мм — автомобільні дороги з інтенсивним рухом, автозаправні станції, стоянки вантажного транспорту
(при відповідному розрахунку і підготовки підстави)

Продукция, компании «РОЛЛС ГРУПП», имеет высокие физико-механические характеристики, сочетающие превосходные показатели прочностных свойств (классы по прочности на сжатие от В30 и выше до В90, что соответствует маркам по прочности М500-М1200 и более) и темпов твердения (прочность в возрасте суток естественного твердения не менее 25-30 МПа) с требуемыми показателями строительно-технических свойств, в том числе:

Ø высокая сопротивляемость проникновению хлоридов;

Ø высокая газонепроницаемость;

Ø регульовані показники деформативності (в тому числі компенсація усадки бетону у віці 14-28 діб. природного твердіння).

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner