Кошик
57 відгуків
+380 (67) 551-75-66

Клямра PREFA ORIGINAL (Німеччина) | Кріплення для фальцевих картин фасаду та покрівлі

Придбання оригінальних клямерів Prefa у офіційного дистриб'ютора Prefa в Україні ТОВ

Застосування оригінальних кріплень - важливий фактор надійної довговічної роботи фальцевих покрівель та фасадів. Слід пам'ятати, що метал на покрівлях і фасадах в літній час може нагріватися до температур понад 200°C. При виборі элементів кріплення фальцевих картин, необхідно враховувати відповідне лінійне розширення алюмінію до 2,7 мм на 1 пог. метр при зміні температури на кожні 100°C.

У процесі експлуатації, фальцеві фасади та покрівлі зазнають колосальних навантажень. Природна внутрішня напруга металу, що виникає в результаті його деформації (розширення та звуження) при змінах температури навколишнього повітря, впливу інфрачервоних сонячних променів, здатне не тільки візуально змінити вигляд конструкції в цілому, а також призвести до серйозних пошкоджень і відриву картин. Згідно з Європейськими покрівельними нормативами, кріпильні клямери для фальцевих фасадних та покрівельних картин повинні забезпечувати міцність на відрив під впливом сили в 400Н.

 Оригінальні клямри Prefa виготовлені з високоякісної німецької сталі. Кляймери Префа мають підсилювальну виштамповку підстави підошви, що надає необхідну жорсткість на вигин і, що забезпечує розташування капелюшків покрівельних цвяхів нижче рівня ковзання тильного боку картини крівлі. Це додатково запобігає стиранню і зменшення товщини алюмінієвого аркушу.

Для того, щоб забезпечити ідеальний зовнішній вигляд, надійність і довговічність алюмінієвої фальцевой покрівлі або фасаду, програма поставок заводу Prefa пропонує наступні різновиди клямерів з високоякісної нержавіючої сталі:

  1. Клямра нерухома Prefa
  2. Клямра рухома Prefa ковзаюча
  3. Клямра рухома довга Prefa ковзаюча
  4. Клямра Prefa нерухома У-подібна
  5. Клямра Prefa рухлива У-подібна

Вибір типу кріплень проводиться в залежності від геометрії і умов застосування фальцевих картин.

Технічний відділ заводу Префа рекомендує покрівельним організаціям, виконувати монтаж фальцевих картин і надавати гарантію на свою роботу, виключно, за умови використання оригінальних фірмових кріпильних аксесуарів Prefa, оскільки наша продукція проходить лабораторні випробування механічних і фізичних властивостей. Остерігайтеся подделльных виробів!

Придбання кріпильних аксесуарів у офіційного представника Prefa в Україні ТОВ "РОЛЛС ГРУП", гарантує їх оригінальність і заводське походження.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner