Кошик
57 відгуків
+380 (67) 551-75-66

Алюміній PREFA покрівля, фасад, інтер'єр (Німеччина)

 

Купити і замовити будь-яку продукцію заводу Prefa в Україні можна, звернувшись за адресою:

Prefa - Україна р. Київ, вул. Велика кільцева, 4Б, офіс 207

 

ТОВ "РОЛЛС ГРУП" представляє в Україні продукцію заводу PREFA ― самий надійний і довговічний алюміній для фальцевой покрівлі, фасаду, інтер'єру, а так само, інноваційну водостічну систему PREFA QUADRATROHR.

Єдиним партнером ТОВ "РОЛЛС ГРУП" по алюмінію для фальцевих покрівель та фасадів є німецький завод Prefa, адже, за оцінками самих іменитих архітекторів, дизайнерів і будівельних компаній світу, алюміній Prefalz є кращим в сравнинии з іншими виробниками, тому ми пропонуємо своїм покупцям саме цю алюмінієву продукцію.

На основі багаторічного досвіду, інженери заводу PREFA розробили не тільки самий довговічний алюміній, але і унікальні фасадні, покрівельні системи, антипаводковые системи.

Особливою популярністю по всьому світу в архітекторів користується серія декоративних алюмінієвих листів PREFA DESIGN.

 

Непересічна довговічність виробів з алюмінію Prefa обумовлена не тільки тим, що вони зроблені з загальновизнаною німецькою точністю і педантичністю, але ще й тим, що лакофарбове покриття алюмінію Prefalz має поліуретанову основу, а поліуретан, на сьогоднішній день, є самим невибагливим, надійним і довговічним з усіх полімерів.

 

Prefa не економить там, де економлять інші виробники, саме тому покрівельники знають, що фарба на алюмінії Prefalz не лущится, не дає мікротріщин, алюміній PREFA дивовижно фальцуется і не вигоряє з часом.

 

PREFA - це єдиний завод, який впевнено і чесно дає 40 років гарантії на лакофарбове покриття алюмінію Prefalz, на відміну від всіх інших виробників, які використовують для фарбування свого алюмінію дешеві види покриття з гарантією до 20-25 років. Звичайно, це не означає, що в них алюміній не якісний, просто дешевий алюміній призначений для інтер'єру, адже в його дакокрасочном покритті немає або присутня невелика кількість УФ-стабілізатора, який перешкоджає вигоранню і вицвітання фарби під впливом сонячного світла. У кращому випадку, дешевий алюміній призначений для фасадних елементів, таких як - сайдинг або фасадні касети, при виготовленні яких не вимагається фальцевать і перегинати алюміній. Інтер'єрні та сайдингові види алюмінію виробляються не тільки в Азіатських країнах, але і в Європі, правда там застосовують їх сключительно за призначенням - всередині приміщень, де немає ультрафіолетового впливу або для сайдинга, касет, які не потрібно фальцевать.

 

На жаль замовникам часто трапляються покрівельники, які будь-яким способом хочуть взяти роботу, застосувавши більш дешеві інтер'єрні або сайдингові види алюмінію, дати гарантію на кілька років, а там далі - "Хоч трава не рости", замість того, щоб роз'яснити покупцеві, чому алюміній різних виробників, виготовлений в одній і тій же країні, наприклад в Німеччині, значно відрізняється в ціні.

Не дай Вам Боже нарватися на такого лихо-покрівельника, який "Усегда так робить" і навіть не намагається розвивати свої знання.

Для фальцевих покрівель та фасадів необхідно використовувати виключно алюміній в назві якого обов'язково присутнє слово ФАЛЬЦ (Falz), наприклад - Префальц (Prefalz), Фальзонал (Falzonal) і т. п.

Застосовувати для фальцевої покрівлі інтер'єрні або сайдингові види алюмінію - це злочин з боку покрівельника, високо цінує свою репутацію! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner