Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Алюмінієві покрівлі PREFA зроблено в Німеччині.

Официальный дистрибьютор Prefa в Украине - ТОВ "РОЛЛС ГРУП" Купить алюминиевую черепицу Prefa по лучшей цене в Украине Алюминевая черепица Prefa в Украине Roofpanel FX12 Prefa купить в Украине

 

Кровільні алюмінієві системи Prefa визнані в усьому світі не тільки найнадійнішими та довговічними, але й одними з найестетичніших.

 

Довговічність і надійність покрівельних систем Prefa зумовлені двома основними чинниками:

 
1.      Кровольні системи Prefa виготовляються з алюмінію з найміцнішим лакофарбовим поліуретановим покриттям Prefalz P.10. 
       PPREFA (Префа) — єдиний завод, який сміливо гарантує стійкість лакофарбового покриття свого алюмінію — не менш ніж 40 років!
       Інші виробники, дають не більш ніж 20 років і те, з "великим СКРІПОМ".    Відчуйте різницю:)
 

                                   

 

2.      Усі покрівельні системи Prefa запатентовані, їхня унікальна форма та спеціальні кріпильні з'єднувальні елементи, у разі правильного монтажу,  з урахуванням рекомендацій заводу Prefa, дають ідеальну герметичність скатної покрівлі.

 

Найважливішою перевагою алюмінієвої покрівлі перед покрівлею з натуральної черепиці або сланцевих покрівель є легка питома вага. Вага одного квадратного метра алюмінієвої покрівлі залежно від форми системи, коливається від 2,2 кг/м2 до 2,6 кг/м2, тоді як вага натуральної черепиці або сланцю може досягати 80 кг/м2. Для важкої скатної покрівлі необхідно застосовувати посилені носійні конструкції, брус великого перерізу тощо — це збільшує навантаження на тягучі стіни та веде до потреби будівництва потужнішого фундаменту, що багаторазово збільшує вартість загального будівництва. У багатьох країнах, що розвиваються, «гіро-будівельники» навіть не замислюються про це, зводячи будинки на легких фундаментах, нехтуючи елементарними розрахунками, унаслідок чого, через кілька років фундаменти не витримуються, стіни покриваються тріщинами, що веде до руйнування будівель і споруд.

 

Естетичність алюмінієвих покрівель PREFA досягається різноманітністю видів і форм покрівельних систем, що дає змогу архітекторам втілити в життя найнеймовірніші та фантастичні ідеї сучасних скатних дахів.

Кровольні системи Prefa — це також, улюблений матеріал провідних архітекторів усього світу під час реконструювання та відновлення дахів старих будинків.

 

Це важливо знати про покрівельну ситерсиму будь-якого виробника!

Форма та з'єднувальні елементи різних покрівельних систем впливають на можливий мінімальний кут нахилу ділянок даху, за якого забезпечується герметичність системи. Тому вибирати покрівельну систему  необхідно не тільки з естетичного, а й технічного погляду. Зупиняючись на виборі тієї чи іншої покрівельної системи, ознайомтеся з її технічними характеристиками. Переконайтеся, що обрана система допускає застосування на кожній похилій ділянці даху. Якщо на покрівлі Вашого майбутнього дому є скатні зони з кутом ухилу менш, рекомендованого виробником, можна комбінувати та використовувати на ньому інший тип покрівельної системи, або виконати всю покрівлю в системі, яку можна застосувати на будь-якому з ділянок скатної покрівлі.

 

Завод Prefa виробляє такі покрівельні системи з фальцевого алюмінію:

  1. Dachplatte - Алюмінієва черепиця, Roof tile, Кровільний лист з алюмінію, Черепічний лист PREFA.
  2. Dachplatte R.16 - Черепиця алюмінієва P.16, Roof tile R.16, Алюмінієвий покрівельний лист R.16, Черепічний лист Р.16 з алюмінію PREFA.

  3. Dachschindel - Черепічний перегон, Shingle, Алюмінієвий покрівельний перегон PREFA.

  4. Dachraute 29x29 - Кровільна ромбоподібна панель 290Х290 мм, Roof rhomboid panels 29*29, Черепковий ромб 29Х29 PREFA.

  5. Dachraute 44x44 - Черепичний ромб 440Х440 мм, Roof rhomboid panels 44*44, крихітна ромбоподібна панель 44Х44 PREFA.

  6. Dachraute klein - Черепичний ромб Рубін малий, Roof rhomboid panels small, Крихітна ромбоподібна панель мала витягнута PREFA.

  7. Dachpaneel FX.12 – Покрівельна панель FX.12 Roof panel PREFA.

  8. Фальцева покрівля з алюмінію Prefalz PREFA.

  9. Фальцева покрівля з алюмінію Falzonal PREFA.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner