Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Dachplatte 600x420 мм — Черепиця алюмінієва PREFA Roof tile Кромельний лист з алюмінію Prefalz P.10

Кровільні алюмінієві листи PREFA Dachplatte 600x420 мм це улюблений матеріал архітекторів у всьому світі для створення легких довговічних покрівель. 

Застосування покрівельної панелі Prefa Roof panel 600x420 мм дає змогу втілити будь-яке архітектурне рішення, що надає покрівельм неповторного вишуканого вигляду, який збережеться незмінно багато століття. 

Така довговічність алюмінієвої черепиці Prefa Dachplatte зумовлена тим, що черепічний лист Roof panel виготовляється з найнадійнішого німецького алюмінію, який, на відміну від сталевого листа, не іржавіє, і покритий поліуретановою фарбою, а поліуретан — це найбільш зносостійкий і довговічний полімер, що застосовується на цей момент у будівництві.

Саме тому завод Prefa гарантує незмінність лакофарбового покриття алюмінію Prefalz P.10 — мінімум 40 років.

Для порівняння будь-який інший виробник не дає гарантій понад 20 років.

 

Рекомендований нахил скатної покрівлі для надійної гідроізоляції покрівельної системи Dachplatte ( Черепічні листи, алюмінієва черепиця, Roof Tile Anthrazit PREFA) не менш ніж:
от 12° = примерно 21% (за довжини стропіл до 7 м)
від 14° = приблизно 25% (за довжини стропіл 7-12 м)
от 16° = примерно 29% (за довжини стропіл понад 12 м)

Несна здатність Черепічних аркушів Prefa Dachplatte, Roof tile: максимум 800 кг/м2 досягається під час кроку контробрішення 419 мм, з проміжними рейками, укладеними з відстанню не більш ніж 210 мм або по суцільній обрітці.

 

Укладання алюмінієвої черепиці Dachplatte Roof Tile Prefa: за суцільної обрітки завтовшки мінімум 24 мм або у разі використання крокового обрішення з рейкою 50x30 мм
Проміжний підкладковий шар під черепичні покрівельні листи Dachplatte Roof Tile Prefa: під час укладання на повну обшивку рекомендуємо використовувати роздільний шар-гідроізоляцію.
Спосіб кріплення черепічної пластини Prefa Dachplatte Rooftile: на саморізи 2 шт. запатентованих алюмінієвих лямера Prefa на кожну черепічну пластину (8 шт./м2)

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner