Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

TOV «ROLLS GROUP»

Структура об'єднання «ROLLS GROUP»

ТОВ «РОЛЛС ГРУП» — Комплектація та постачання в Україну унікальних, за своїми характеристиками та властивостями, матеріалів для покрівель та фасадів на елітні будівельні об'єкти. Фінська мідь, титан-цинк, фальцевий алюміній, піноскло Foamglas, регульовані опори для терасних систем, воронки для плоскої покрівлі, трапи для паркінгів, гаражів і дворів, системи зовнішнього та внутрішнього заводні канали, водовідведення очищення стічних вод для приватного та громадського будівництва, сепаратори, нафтовловлювачі, жировловлювачі тощо.

ТОВ «РОЛЛС ГРУП» представляє в Україні ексклюзивні метали для покрівель та фасадів в рулонах або аркушах: Рулони та аркуші Міді Aurubis Luvata (Фінляндія), Титан-цинк Rheinzink (Австрія), Цинк-титан Vmzinc (Франція), Титан-цинк Elzinc (Іспанія), фальцевый алюміній з поліуретановим покриттям Prefalz (Німеччина), Falzonal (Німеччина).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner