Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Водостічна система Rheinzink титан-цинк

ТОВ "РОЛЛС ГРУП" здійснює поставки в Україну водостічних систем з титан-цинку австрійського заводу Rheinzink.

Водостічні системи з титан-цинк Rheinzink чудово поєднуються з будь-якими видами покрівель крім мідних, у зв'язку з електро-хімічним конфліктом міді і цинк-титану. Цинк-титанові водостічні системи є одними з найбільш довговічних і невибагливих систем, які не вигоряють на сонці, не іржавіють.

Водостічні системи з цинк-титану Rheinzink чудово виглядають з покрівлями з натуральної черепиці, сланцевими покрівлями, покрівлями з алюмінію, пофарбованого металу і т. д.

Виготовляються водостічні системи Rheinzink в двох варіантах перерізу - кругла і квадратна труба.

 

Водостічні системи заводу Rheinzink є одними з найбільш довговічних і технологічних завдяки новітньому обладнанню та культури виробництва. Завод Rheinzink виготовляє водостічні системи з усіх різновидів титан-цинку власного виробництва, завдяки чому і вирішується питання одноцветности покрівлі, фасаду та водостоку.

 

Існує два основних геометричних типу водостічних систем з титан-цинк Rheinzink - кругла і квадратна.

 

Фахівці компанії ТОВ "РОЛЛС ГРУП" допоможуть Вам правильно розрахувати всі комплектуючі для водостічних систем Rheinzink.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner