Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

P-вентиляційні виходи

VILPE® Р - вентиляційні вихід має трубу висотою 500 або 700 мм. Труба теплоізольована для запобігання утворення конденсату в трубі. Внутрішня труба виготовлена з оцинкованої сталі.

Довжина внутрішньої труби дозволяє вставити її в підводиться повітропровід, полегшує вертикальний монтаж в тісних горищних приміщеннях і робить конструкцію більш міцною. Нижній край внутрішньої труби має гумовий ущільнювач, герметизуючий з'єднання труби і воздуховода. Ковпак вентиляційного виходу перешкоджає попаданню опадів і бруду в канал.

Р-вентиляційні виходи випускаються з різним діаметром внутрішньої труби. Виведений повітряний потік залежить від внутрішнього діаметра труби. Прохідний елемент для монтажу підбирається за типом покрівельного матеріалу.

Якщо діаметр вентиляційного каналу 160 мм, рекомендується XL -160 вентиляційний вихід з XL -проходним елементом для забезпечення достатньої теплоізоляції по всій довжині труби.

 

Таблиця видів і призначень P-вентиляційних виходів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner