Кошик
57 відгуків
+380 (67) 551-75-66

P - Вентилятори

VILPE P - вентилятори являють собою трубу з ковпаком, в який вбудований вентилятор. Труба теплоізольована для запобігання утворення конденсату в трубі. Внутрішня труба виготовлена з оцинкованої сталі. Довжина внутрішньої труби дозволяє вставити її в підведенні повітропровід, полегшує вертикальний монтаж в тісних горищних приміщеннях і робить конструкцію більш міцною. Нижній край внутрішньої труби має гумовий ущільнювач, герметизуючий з'єднання труби і повитропровода.VILPE

Вентилятори типорозміру VILPE Есо 190Р, VILPE® ЕСО 220р і VILPE ECo 250P працюють на постійному струмі і є більш ефективними і економічними, ніж аналогічні вентилятори змінного струму.

Вентилятори типорозмірів VILPE Е 190Р і VILPE® Есо 190Р мають шумоглушники висотою 200 мм і 400 мм (для вентиляторів висотою 500 мм і 700 мм).

Внутрішня труба вентиляторів виготовлена з перфорованої оцинкованої сталі і має теплоізоляцію завтовшки 50 мм Вентилятори рекомендується застосовувати з окремим шумоглушники, що встановлюються під вентилятором.

P - вентилятори випускаються 6 різних по потужності типорозмірів.

Прохідний елемент для монтажу підбирається за типом покрівельного матеріалу.

Таблиця видів і призначень P вентиляторів

Таблиця характеристик P вентиляторів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner