Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

S Вентилятори

S - Вентилятори використовуються для вентиляції приватних будинків, поквартирної або поверхової вентиляції багатоквартирних будинків та установ. За допомогою S-вентиляторів можна змінити стару систему природного повітрообміну на примусову.

S- Вентилятори випускаються 6ти різних за потужністю типорозмірів. Вентилятори типорозміру Еco 190S, ЕСО 220S та XL-ECo 250S працюють на постійному струмі та є більш ефективними та економічними, ніж аналогічні вентилятори змінного струму.

S-вентилятори з'єднуються з вентиляційним каналом діаметром 125, 160 та 200 мм. S-вентилятори встановлюються на вентиляційну шахту або виведений на покрівлю та закритий кожухом шумоглушники за допомогою основи квадратної форми. Розмір основи залежить від типорозміру. Отвір шахти повинен бути не меншим за основу S-Вентилятори. Герметичність досягається за допомогою ущільнювача на внутрішній стороні фланця основи.

Основа для S-вентиляторів входить у комплект. На круглу трубу вентиляційного каналу S-вентилятор встановлюється без підстави.

Таблиця видів і призначень S вентиляторів

Таблиця характеристик S вентиляторів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner