Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Спеціальні вентилятори

ЕСО 110 вентилятори використовують для вентиляції стояків біотуалетів і для видалення радону та інших шкідливих газів з цоколя будівлі. Дві моделі вентилятора: ECo 110P і ECo 110S.

При примусовій вентиляції цоколя встановлений на даху вентилятор з'єднується з пластиковою трубою, проведеної з цоколя до покрівлі. Дренажні трубки, які перебувають під підлогою, з'єднуються між собою пластиковою трубою.

Внутрішня труба виготовлена з поліпропілену, тому в цілях пожежної безпеки ЕСО 110 вентилятори не можна використовувати для вентиляції приміщень, для яких рекомендовані сталеві внутрішні труби.

ECo 110P і ECo 110S вентилятори працюють на постійному струмі. Вентилятори відрегульовані на заводі на напругу 3, достатньо для вентиляції біотуалету та видалення радону. При необхідності регулювання можна змінити до 10 В потенціометром всередині ковпака вентилятора.

Для монтажу ECo 110P вентилятора підбирається прохідний елемент за типом покрівельного матеріалу.

Таблиця видів і призначень спеціальних вентиляторів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner