Кошик
57 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Фасадні припливно-витяжні елементи для вентиляції з рекуперацією VILPE ​​IO

VILPE IO Зовнішні настінні припливно-витяжні елементи використовуються для організації притоку та видалення повітря систем вентиляції з рекуперацією.

Припливно-витяжні елементи Vilpe IO встановлюються на стінах фасадів будівель. Ці вентиляційні елементи дозволяють організувати приплив та видалення повітря через стіну, у випадках, коли вентиляційні виходи через покрівлю не підходять за коструктивом будівлі. Припливно-витяжні вентиляційні елементи VILPE IO підходять для різних типів будівель. Конструкція VILPE IO дозволяє здійснювати їхнє підключення як з правого, так і з лівого боку елемента.

Настінні клапани VILPE IO поєднує функції притоку та видалення повітря в єдиному блоці і не мають власного нагнітального елемету.

До складу комплекту входить спеціальний перехідник-редуктор, що дозволяє регулювати повітряний потік для квартир та апартаментів різної площі. Перехідник зменшує площу перерізу повітряного потоку, що запобігає змішанню припливного та витяжного потоків. При необхідності повітряний потік можна спрямувати убік за допомогою спеціальної насадки на випускний патрубок.

 

Схема пристрою вентиляції приміщень з рекуперацією із застосуванням настінних вентиляційних елементів VILPE IO

 
Таблиця розмірів настінних припливно-витяжних елементів VILPE IO
Найменування

Габаритні розміри

Діаметр патрубку вентиляційного каналу
VILPE IO 125 427х238х141мм. DN124мм
VILPE IO 160 427х238х141мм DN159мм
VILPE IO 200 650х367х200мм DN199мм
VILPE IO 250 650х367х200мм DN249мм

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner