Кошик
34 відгуків
+380442812360
+380679843968
ТОВ "РОЛЛС ГРУП" - ДИСТРИБ'ЮТОР НАДІЙНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Покрівельні люки

Покрівельні технічні пожежні люки для натуральної черепиці, металочерепиці, профнастилу, Ондуліну / Ондувілла, фальцевої покрівлі та видів профільованих покрівельних матеріалів.

Покрівельний люк зазвичай використовується в технічних цілях для огляду стану вентиляції, пічний, камінної труби, іншого обладнання та стану дахових конструкцій. Доступ до горищне приміщення з боку покрівлі. Покрівельний люк VILPE також використовується як пожежний люк для виходу на дах при евакуації. Відкривається обох сторін, як зовні, так і зсередини, з боку горища.

Щільність прилягання кришки люка до фланця ізоляційного окладу забезпечується подвійними пазами. Гнучкий верхній фланець легко монтується під коник покрівлі. Утворюється на внутрішній поверхні кришки конденсат відводиться по спеціальному каналу і виводиться через дренажний отвір на нижній грані ізоляційного окладу.

VILPE відповідає всім вимогам до технічних та пожежним покрівельним люків. Його інноваційні рішення спрощують монтаж та забезпечують герметичність. Герметичність монтажу забезпечується спеціальним ущільнювачем, що постачається в комплекті.

UNIROOF покрівельний люк – ідеальне виріб для професіоналів, що займаються установкою різних покрівельних матеріалів. Він підходить для металевих покрівель та натуральної черепиці всіх профілів, так що немає необхідності зберігати на складі окремі позиції для різних типів покрівлі.

Покрівельний люк VILPE встановлюється при монтажі і на готову покрівлю.