Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Початок цілодобового мовлення корпоративної радіостанції YES-FM.RG

Початок цілодобового мовлення корпоративної радіостанції YES-FM.RG

Той, хто часто і постійно слухає плаксиві жалібні пісні про важку долю, про нещасливе кохання, про поневіряння і не успіхи, програмує своє життя на проблеми і безпросвітність.

Виганяй геть зі свого життя "МУЗИКУ невдах"!

Радіостанція YES-FM.RG заснована 23 травня 2016 року департаментом «Маркетингу та реклами» корпорації ТОВ "РОЛЛС ГРУП" з метою створення та підтримки позитивного психологічного настрою слухачів.

Рекомендовано для прослуховування в офісах, на робочих майданчиках і вдома.

Плейлист радіостанції YES-FM.RG формується на основі якісної, позитивної не заїждженою іншими радіостанціями музики, яка відповідає високому і бездоганному стилю бренду «РОЛЛС ГРУП».

На радіо ЕЗ-ФМ.РГ ти почуєш є ятовуються треки музичних стилів Deep house, Ambient, Lounge, House, deep soul. Тобі близька ця музика, ти відчуваєш, як співає душа і серце б ' ється з нею в одному ритмі.

Ми робимо наше радіо для всіх і кожного, хто не вважає себе болотом, сірою масою, для тих, хто здатний оцінити красу навколишнього світобудови.

Впусти цю музику в своє серце, стань регулярним слухачем радіостанції YES-FM.RG, живи активно, життєрадісно, повноцінно з музикою у високому стилі «РОЛЛС ГРУП» і ти помітиш, як твої мрії починають збуватися, тому, що ці звуки заряджені потужною позитивною енергією « РОЛЛС ГРУП ».

Не забудь поділитися доброю новиною про нашу радіостанції YES-FM.RG з близькими і рідними для тебе людьми, щоб поліпшити їх Буття.

З побажанням добра і миру -

Департамент "Маркетингу та реклами",
ТОВ "РОЛЛС ГРУП"
www.rolls.com.ua

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner