Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Ексклюзивна колекція бруківки від РОЛЛС ГРУП

Ексклюзивна колекція бруківки від РОЛЛС ГРУП

Одним з напрямків діяльності ТОВ «РОЛЛС ГРУП» є виробництво вібролитої дорожньої бруківки та тротуарної плитки.
Подібні матеріали стали досить звичними для українських споживачів, однак більшість виробників йдуть по шляху здешевлення шляхом зміни технології виробництва, заміною сировини на продукти з низькими технічними показниками, що негативно позначається на експлуатаційних характеристиках готової продукції.
Ми випускаємо продукцію в строгій відповідності базової технології, розробляємо нові види колірної гами, консультуючись з провідними дизайнерськими бюро, що дозволяє домагатися її неповторності та надійності.
Представляємо Вашій увазі ексклюзивну колекцію тротуарної бруківки «Роллс-брус» в кольорах: «капучіно», «малахіт», «туман».
Зліпок матриць для її виготовлення був зроблений на одній з романтичних вуличок середньовічного замку Крумлов, розташованого в південній Чехії. Це старовинне містечко по праву вважається одним з найкрасивіших міст Європи. Його зовнішній вигляд майже не змінився з 18 століття. Завдяки пишності своїх історичних пам'яток, Чеський Крумлов, внесений до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО.
Бруківка «Роллс-брус» дозволить щодня торкатися до таїнства минулих століть, подарує на Вашій садибі відчуття тепла, затишку, ексклюзиву і розкоші.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner