Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

SITATRENDY Водостічні лійки для плоских покрівель

SitaTrendy - це найпоширеніший тип поліуретанових теплозащищенных водостічних лійок для експлуатованих плоских і не експлуатованих покрівель, які застосовуються для основного й аварійного водовідведення відповідно до вимог європейського стандарту DIN EN 12056-3 і DIN 1986-100.

Основні переваги лійки SitaTrendy:

  • Пропускна здатність SitaTrendy значно перевищує вимоги стандарту DIN EN 12056, завдяки спеціальній формі великої водоприймальної чаші.
  • Довговічність покрівельних воронок SitaTrendy (Зіта Тренди) обумовлена матеріалом з якого вони виготовлені, а саме - ПОЛІУРЕТАН
  • Поліуретан має найнижчу теплопровідність серед полімерів з яких виготовляють водостічні воронки інші произвордители, а це значить, що на водостічних воронках SitaTrendy не утворюється і не стікає вниз по зовнішньої боці водостічної труби конденсат..
  • Надійність з'єднання з будь-яким видом і типом гідроізоляційного покриття покрівлі, завдяки запатентованому в Німеччині способом. кріплення гідроізоляційних фартухів і фланця
  • Деталі водостічної воронки Sita Trendy не схильні до корозії, так як виготовлені з алюмінію, поліуретану, поліпропілену, ПВХ мембран, ТПО мембран, Полимербитумных мембран, ЕПДМ мембран.
  • Воронка SitaTrendy сумісна з частоприменяемыми діаметрами водостічних труб DN70 DN90 DN100 DN125

За типом підключення, покрівельні воронки SitaTrendy розрізняють горизонтальні і вертикальні.

За наявності системи обігріву, воронки для водостоку плоского даху SitaTrendy бувають з електрообігрівом та без електропідігріву..

За типом гідроізоляції, Sita Trendy (Зіта Тренди) виготовляються з алюмінієвим притискним фланцем, руберойдом на волокнистій основі з ПВХ мембраною, з ТПО мембраною і EPDM мембраною.

Водостічні лійки SitaTrendy (Зіта Тренди) виготовляються в Німеччині на знаменитому заводі компанії Sita Bauelemente і по праву вважаються кращими лійками для плоских покрівель у своєму класі. Популярність водостічних воронок ЗитаТренди серед професіоналів проектувальників і монтажників обумовлена тим, що воронки всіх інших виробників виготовляються з поліпропілену, а покрівельні воронки SitaTrendy виготовлені з поліуретану. Поліуретан є ударостійким, сопротивляемым до навантажень, стійким до ультрафіолетового сонячного випромінювання матеріалом. Поліуретан перевершує по своїй довговічності інші полипропилены, що позитивно позначається на довговічності воронок SitaTrendy.

Гарантія заводу виробника водостічних воронок SitaTrendy становить не менше 50 років!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner