Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Дренажні решітки SitaDrain з нержавіючої сталі

Дренажні решітки SitaDrain і SitaDrain Klassik на регульованих опорах відрізняються між собою довжиною, шириною і розташуванням регульованих опор.

Висота регулювання у всіх дренажних решіток SitaDrain однакова 70-110мм.

Дренажні решітки необхідно оперізувати з двох поздовжніх сторін захисної перфорованої планкою, яка перешкоджає попаданню елементів дренажного шару (щебеню, гравію, піску і т. д. під решітку, а за тим в прийомну лійку, в той час як для дренажних жолобів SitaDrain, в яких йде решітка з жолобом вони не потрібні, оскільки цю захисну функцію виконує сам жолоб.

Дренажні решітки SitaDrain , мають дві конструктивні різновиди:

А – Нескінченна решітка Sita Drain. Відрізняється тим, що має опори з одного торця, таким чином при з'єднанні в лінію другий кінець решітки спирається на першу опору наступної. (Нескінченна стартова, нескінченна середня і нескінченна - кінцевий елемент).

Б – Дренажні решітки обмеженої довжини SitaDrain Klassik – має опори з двох торців, тому в лінію не збираються (будуть заважати ніжки сусідніх решіток)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner