Кошик
66 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66
Припливний клапан провітрювання підвального приміщення VELCO VT-100/AV123/RE-105 до цокольного дефлектору ROSS 125/135
влево
 • Припливний клапан провітрювання підвального приміщення VELCO VT-100/AV123/RE-105 до цокольного дефлектору ROSS 125/135, фото 2
 • Припливний клапан провітрювання підвального приміщення VELCO VT-100/AV123/RE-105 до цокольного дефлектору ROSS 125/135, фото 3
вправо

Припливний клапан провітрювання підвального приміщення VELCO VT-100/AV123/RE-105 до цокольного дефлектору ROSS 125/135

 • Готово до відправки
 • Код: 801010

5 516 ₴

+380 (67) 551-75-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Припливний клапан провітрювання підвального приміщення VELCO VT-100/AV123/RE-105 до цокольного дефлектору ROSS 125/135
Припливний клапан провітрювання підвального приміщення VELCO VT-100/AV123/RE-105 до цокольного дефлектору ROSS 125/135Готово до відправки
5 516 ₴
+380 (67) 551-75-66
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Припливний клапан провітрювання підвалів VELCO VT-100/AV123/RE-105 для ROSS 125/135

VELCO VT - 100/AV123/RE-105 для ROSS 125/135 

Автоматичний повітряний клапан провітрювання підвальних, цокольних приміщень та підпільного простору.
Made in Finland.

 

Комплект поставки:

 1. Автоматичний повітряний вентиль VLR-100
 2. Повітряний фільтр із магнітним волокном VS-100
 3. Кільце - ущільнювач
 4. Металевий каркас волоконно-магнітного фільтра
 5. Настінне кільце-патрубок
 6. Фільтр шумопоглинач у вигляді шайби
 7. Повітроводна труба з шумопоглинаючого матеріалу
 8. Монтажна інструкція

Правильний обмін повітря приміщення запобігає утворенню плесени і грибків, балансує природну вологість повітря, зберігає здоров'я і збільшує термін служби конструктивних елементів будівлі. Особлива увага приділяється провітрюванню подвальних, цокольних приміщень і підпільного простору, оскільки саме ці елементи будівлі, особливо підвержені появі вокхости та шкідливого земного радіоактивного газу - Радону.

Згідно з європейськими санітарними нормативами, для запобігання накопичення земного радіоактивного газу - радону, подвальні, цокольні приміщення, які передбачають перебування або роботу людей без засобів індивідуального захисту, тривалістю більше десяти хвилин, повинні бути обладнані клапанами або елементами природньої вентиляції. У будівлях, що не мають підвалів, необхідно забезпечити вентиляцію підпольного простору приміщень нулевого поверху.

Автоматичний припливний повітряний клапан VELCO VT - 100/AV123/RE-105 розроблений і виготовлений у Фінляндії з урахуванням температурних умов Північної Європи для створення та підтримки природнього мікроклімату приміщень шляхом безперервного провітрювання.

 

Конструкція автоматичного провітрювача VELCO VT - 100/AV123/RE-105 для ROSS 125/135.

Розміри автоматичного провітрювача VELCO VT - 100/AV123/RE-105 для ROSS 125/135


Автоматичний провітрювач VELCO VT - 100/AV123/RE-105 легко вставляється всередину повітроводу цокольного дефлектора ROSS 125/135 з боку вентильованого простору (підпілля або підвального приміщення).

У випадку, коли вентильоване приміщення знаходиться вище рівня землі та зовні будівлі, у якості припливного елементу замість цокольного дефлектора, Ви хочете застосувати фасадну решітку, ідеальною альтернативою буде комплект припливного клапана VELCO VT - 100/AV123/RE-105 із жалюзійними ґратами відповідного кольору.

 

Velco VS-100 Фільтр повітряний VT-100/AV123/RE-105 Клапан припливної вентиляції
Повітряний клапан VT-100/AV123/RE-105 оснащений унікальним змінним фільтром з магнітними волокнами Velco VS-100

Волоконно-магнитный повітряний фільтр виготовлений за інноваційною технологією яка забезпечує фільтрацію частинок у повітрі розміром до 0,005мм, затримуючи при цьому до 97% природного пилу, пилку від рослин, що викликають алергічні реакції, а так само, запобігає попаданню в приміщення найнебезпечніших металевого пилу та комах.

Заміну волоконно-магнітного фільтра необхідно проводити в міру його забруднення, але не рідше одного разу на рік!

 

VELCO VT100 Припливний вентиляційний клапан із термостатом
Клапан припливної вентиляції VT-100/AV123/RE-105 оснащений термостатом, який автоматично регулює об'єм, що подається в приміщення повітря залежно від температури зовні будівлі.

Режим заводського налаштування забезпечує надходження достатньої кількості заміщуючого потоку повітря в теплу і холодну пору року. При цьому повне закриття повітряного вентиля відбувається при -5°C, а повне відкриття - при температурі зовнішнього повітря +10°C. Для початку роботи рекомендуємо встановити кришку-тарілку на 1/2 обороту від клацання у напрямку до положення "відкрито". Для досягнення індивідуальних комфортних умов ці налаштування легко змінюються елементарним поворотом кришки-тарілки навколо своєї осі у бік відкриття або закриття, відповідно


.

VT-100 Velco VLR-100 Шайба фільтр шумопоглинач
Додаткова важлива перевага повітряного клапана для вентиляції припливної VT-100/AV123/RE-105 - Наявність конструктивних елементів природного шумопоглинання:

шайба-фільтр і труба-повітропровід, виготовлені зі спеціального акустичного матеріалу, що відсікає зовнішні звуки, що надходять до приміщення зовні будівлі.

 
Рекомендації щодо монтажу та використання автоматичного провітрювача підвальних, цокольних приміщень або підпільного простору VT-100/AV123/RE-105:
1

Здійснити розрахунок і визначити необхідну кількість клапанів припливної вентиляції.

Орієнтовно, один клапан VELCO VT-100/AV123/RE-105 розрахований на провітрювання приміщень об'ємом до 60м3.

Більш точний розрахунок включає нормативи вентиляції залежно від типу та призначення вентильованого простору, необхідних параметрів якості повітря, кількість людей, що знаходяться в приміщенні, і т.д.

Для збільшення об'єму повітря, що надходить, рекомендується встановлювати відповідну кількість припливних клапанів. Однак, при цьому не можна забувати про комфортний мікроклімат, адже кількість притоку корелюється з обсягом відтоку, показниками температури, вологості і т.д.

Lorem ipsum dolor
2

Визначити і вибрати місця встановлення припливних вентилів.

 • Для вентиляції підпільного простору вентиляційні клапани встановлюються в цоколь або фундамент будівлі.
 • Для підвальних і напівпідвальних приміщень, ідеально встановити клапани на стіну, ближче до стелі, за максимальною діагоналі щодо дверей приміщення або витяжного вентиля. Таке розташування забезпечує рівномірну аерацію всього простору.
 • Перед встановленням припливних клапанів у вибраних місцях, переконайтеся у відсутності конструктивних перешкод зовні / всередині стіни або фундаменту (навісні елементи фасаду будівлі, електропроводка та інші інженерні комунікації).
 • Якщо на етапі будівництва в фундаменті чи цоколі не було закладено прохідний елемент, просвердліть отвір діаметром – не менше 135мм, т.к. діаметр горизонтального повітроводу Цокольного дефлектру ROSS 125/135 становить 132мм.
 • Якщо плануєте робити установку цокольного дефлектора із застосуванням спеціального монтажного патрубка, діаметр отвору повинен відповідати його діаметру, тобто 170мм.
 • У підготовлений отвір, вставити горизонтальний повітропровід цокольного дефлектора, надягти вертикальну частину його повітроводу і прикріпити зовні до фасадної стіни за допомогою кріплень, що входять до комплекту цокольного дефлектора. Простір між горизонтальною трубою повітроводу дефлектора та цоколем/фундаментом необхідно заповнити призначеним для таких цілей герметиком та зашліфувати цокольною шпаклівкою.
Lorem ipsum dolor
3

Зібрати шумопоглинаючий вентиляційний повітропровід приточного клапана VELCO VT-100/AV123/RE-105.

Для цього в шумопоглинаючу трубу повітроводу з одного кінця вставити фільтр-шайбу, темною стороною, яка оброблена гідроізоляційним складом назовні. З іншого кінця труби вставити в неї настінне кільце-патрубок.

Lorem ipsum dolor
4 З боку приміщення в отвір цокольного дефлектора ROSS 125/135 вставити зібраний шумопоглинаючий повітропровід, обробивши фланець настінного кільця-патрубка силіконовим клеєм. Таким чином Ви закріпите та герметизуєте зазор між стіною та фланцем кільця-патрубка. Lorem ipsum dolor
5

Зібрати та відрегулювати до заводських параметрів автоматичний припливний клапан VELCO VT - 100/AV123/RE-105, згідно з інструкцією (входить до комплекту поставки).

Зібрати каркас із металевих лозин повітряного магнітно-волоконного фільтра, вставивши їх в отвори на корпусі припливного клапана Velco VT-100. При необхідності, довжину лозин можна вкоротити.

 
6

Вдягнути на каркас із прутів волоконно-магнітний повітряний фільтр - панчоху, вивернувши його навиворіт, шов і гладка поверхня виявляться захованими всередині.

УВАГА! ВАЖЛИВО! Ворсиста поверхня магнітно-волоконного фільтра повинна бути звернена назовні фільтра, ворсою у Ваш бік, гладкою стороною всередину!

 
7

З боку приміщення вставити всередину патрубка повітроводу припливний клапан Velco VT-100 з надітим на нього магнітно-волоконним фільтром, попередньо викрутивши з нього кришку вентиля. За допомогою саморізів та дюбелів зафіксувати припливний клапан до стіни.

Вставити кришку клапана в припливний вентиль Velco VT100 і обертати до легкого характерного клацання, яке відповідає заводським налаштуванням регулювання припливного клапана. Надалі, за потреби, Ви можете частково прикручувати або викручувати кришку клапана, збільшуючи або зменшуючи вентиляційний зазор комфортного для Вас клімату всередині приміщення.

 
8

ВАЖЛИВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВИЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВЕНТИЛЯЦІЇ:

 • Якщо Ви вирішили встановити антимоскітну сітку, не забувайте проводити її профілактичне очищення у міру забруднення від пуху, мошки та іншого великого сміття, яке зменшує потік припливного повітря у вентильовані приміщення або підпільні простори.
 • Для забезпечення постійного припливу повітря до приміщень, обладнаних примусовою витяжною вентиляцією (електричні витяжні вентилятори постійної дії), рекомендується забезпечити вентиляційний зазор 1мм. для припливу повітря за температури -5С із зовні будівлі. Для цього, після встановлення заводських налаштувань клапана, необхідно провернути тарілку кришки клапана на підлогу обороту від клацання у бік відкриття клапана.
 • Для забезпечення постійного припливу повітря в приміщення з природньою витяжною вентиляцією (вентиляційні виходи без витяжних електричних вентиляторів), рекомендується забезпечити вентиляційний зазор 2мм. для припливу повітря за температури -5С із зовні будівлі. Для цього після встановлення заводських налаштувань клапана необхідно провернути тарілку кришки клапана на один повний оборот від клацання у бік відкриття клапана.
 

 

При виборі моделі та типу вентиляційного клапана необхідно звертати увагу та враховувати наступне:

 • У комплект припливного клапана VT-100/AV123/RE-105 не входить зовнішні декоративні грати, т.к. подібний елемент є конструктивною частиною цокольного дефлектора ROSS 125/135

 • Якщо Вам необхідний припливний клапан з фасадною декоративною решіткою, Ви можете придбати Комплект VELCO VT-100/AV123/RE-105, який містить у своєму складі жалюзійну решітку розміром 240х240мм і монтажний набір. У цьому випадку, настійно рекомендуємо придбати заводську фірмову антимоскітну захисну сітку від комах (не входить у комплект поставки, купується окремо). ВАЖЛИВО! Якщо Ви вирішили встановити антимоскітну сітку, не забувайте профілактику в міру забруднення від пуху, мошки та іншого великого сміття, яке зменшує потік припливного повітря у вентильовані приміщення або підпільні простори. Особливо, якщо Ваші приміщення не обладнані примусовою системою вентиляції з використанням витяжних вентиляторів. У разі пасивної (природньої вентиляції) забруднення антимоскітної сітки може значно знизити приплив повітря у літку.

 • Орієнтовно, автоматичний клапан приточної вентиляції VT-100/AV123/RE-105 забезпечують природний приплив повітря для провітрювання приміщень обсягом до 60 м.куб. Для провітрювання приміщень більшого обсягу рекомендується встановлювати відповідну кількість таких клапанів.

  Видалення забрудненого повітря з приміщень відбувається через витяжні вентиляційні шахти, вентиляційні виходи або витяжні вентилятори, які встановлюються на даху (для приватних будинків) або, для багатоквартирних будинків, в технічних приміщеннях (гардеробна, кухня, ванна кімната, туалет, пральня тощо).

 • Легко контролювати вміст СО2 у повітрі (без управління системою вентиляції) можна за допомогою спеціального настільного монітора VILPE ​​DESKTOP CO2.

  Автоматичне керування та контроль у Вашому будинку можна забезпечити за допомогою пристрою системи "Розумної вентиляції": ECO IDEAL WIRELESS або Розумний витяжний вентилятор з датчиками запахів, вологості та вмісту СО2.

 

Як придбати клапан припливної вентиляції, провітрювання підвальних приміщень та цокольного простору VT-100/AV123/RE-105 для цокольного дефлектора ROSS 125/135 VILPE ​​в Україні - ТОВ "РОЛЛС ГРУП"?

 

Оформлення замовлення Припливний клапан провітрювання підвалів VELCO VT-100/AV123/RE-105 для ROSS 125/135
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
 
Узгодження деталей покупки Приточний клапан провітрювання підвалів VELCO VT-100/AV123/RE-105 для ROSS 125/135
Узгодити деталі покупки
 
Оплата товару Припливний клапан провітрювання підвалів VELCO VT-100/AV123/RE-105 для ROSS 125/135
Сплатити будь-яким зручним способом.
 
Отримання товару Припливний клапан провітрювання підвалів VELCO VT-100/AV123/RE-105 для ROSS 125/135
Отримати зі складу чи у поштовому відділенні

 

Основні
ВиробникVilpe
Країна виробникФінляндія
Тип провітрювачаСтінний
Колір корпусуБілий
Вага0.634 кг
Гарантійний термін36 міс
СтанНовий
Додаткові характеристики
ФільтрULPA-фільтр
Користувальницькі характеристики
ТипОчищувач повітря Шумопоглотник
Спосіб установкиНастінний
Колір зовнішнього ґраткиБілий
Зовнішній діаметр повітроводу125 мм
 • Ціна: 5 516 ₴
 • Спосіб упаковки: Картонна коробка: 600х155х155мм

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner