Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Витяжні електричні вентилятори

Вентилятори VILPE ​​забезпечують вентиляцію приватних будинків, установ, кафе, господарських будівель тощо.

Вентилятори видаляють вологе повітря з ванних кімнат, забезпечують вентиляцію і просушування гардеробних гаражів, підключаються до кухонної витяжки. Використання кухні витяжки без двигуна з підключенням покрівельного вентилятора знизить рівень шуму на кухні.

Вентилятори VILPE ​​відносяться до класу відцентрових. Вони тихі, ефективні та гарантують комфортність проживання.

Вентилятори захищають вентиляційний канал від попадання атмосферних опадів та бруду та спрямовують повітряний потік вгору з мінімальним повітряним опором.

Безперервна робота вентилятора на малих оборотах з дуже низьким споживанням електроенергії запобігає замерзанню крильчатки двигуна під час тривалих морозів.

Вентилятори VILPE ​​оснащені термоелементом з автоматичним реверсом, що вимикає вентилятор в екстрених випадках при перегріві обмоток двигуна.

Швидкість обертання вентилятора плавно регулюється дискретним перемикачем або тиристором (на змінному струмі) і регулятором 0 -10 V або широтно-імпульсним модулятором (на постійному струмі).

Підключення вентилятора до мережі проводиться електриком.

Перевірка і очищення лопатей крильчатки двигуна-єдине необхідне техобслуговування, рекомендований 1 раз в 5 років.

Відсік відкривається і знімається без інструментів.

Клас захисту VILPE® вентиляторів IP34. Клас захисту двигуна спеціальних вентиляторів IP44.

Випускаються моделі вентиляторів: P і S. Типорозміри вентиляторів відповідають стандартному ряду і розрізняються по потужності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner