
Герметичний прохід пароізоляції для труби DN75 з кабелем, HT-75 ЕПДМ ущільнювач парозасуву
- Готово до відправки
- Код: 71207
670 ₴
+380 (67) 551-75-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

HT-75 ущільнювач парозатвору з EPDM гуми для герметичної проводки труб та кабелю через шар паро-гідроізоляції.
НТ-75 Ущільнювач із гуми EPDM (ЕПДМ) застосовується у будівництві для герметичного вводу/виводу труб та кабелю покрівельних лійок через шар пароізоляції.
Ущільнювач паробар'єру запобігає проникненню конденсату через отвір плити перекриття, у приміщення по трубі покрівельної лійки.
Ущільнювач із ЕПДМ гуми НТ-75 допускає теплові та механічні коливання, герметизуючи отвір.
Розміри НТ-75:
- Діаметр - 75мм
- Висота - 33мм
- Ширина фланця - 150мм.
Комплект: НТ-75 ущільнювач парозатвору - 1шт

Рекомендації щодо монтажу ущільнювача HT-75 (висота 30мм):
- На полімербітумну паро-гідроізоляцію, ущільнювач НТ-75 клеїться за допомогою мастики на бітумній основі або гарячого бітуму.
- На полімерні плівки пароізоляції краї фланця НТ-75 ущільнювача кріпляться за допомогою липкої стрічки для приклеювання пароізоляційної плівки.
- На профнастилі, перед встановленням ущільнювача НТ-75 поверх пароізоляційної плівки укладають лист жорсткого матеріалу, до якого кріпиться фланець ущільнювача.
Характеристики матеріалу:
- Сировина виробу: ЕПДМ гума стійка до кислот, лугів, важких метеумов та ульрафіолету
- Нормативи пожежної безпеки: ISO9001:2015 та ISO 14001:2015.
- Група горючості: Г2 (помірного рючі)
- Група займисті: В2 (помірнозаймисті)
- Група швидкості поширення вогню поверхнею: РП2 (слабкополум'я по поверхні, що розповсюджують)
- Постійна температура використання: до +90°С
- Тимчасова температура використання: до +150°С
Альтернативні ЕПДМ ущільнювачі з алюмінієвим притискним фланцем:
- ROOFSEAL-1 12-90мм ЕПДМ ущільнювач з формованими ступінчастими отворами, діапазон ущільнюваних діаметрів master flash
- ROOFSEAL-2 78-150мм ЕПДМ ущільнювач з формованими ступінчастими отворами, діапазон ущільнюваних діаметрів master flash
- ROOFSEAL-3 110-200мм ЕПДМ ущільнювач з формованими ступінчастими отворами, діапазон ущільнюваних діаметрів майсткр флеш
- ROOFSEAL-4/7 150-280мм ЕПДМ ущільнювач з формованими ступінчастими отворами, діапазон діаметрів dektite master flash №7 5-1/2" - 11-1/2"
- ROOFSEAL-5/8 180-330мм ЕПДМ ущільнювач з формованими ступінчастими отворами, діапазон діаметрів майстер флеш
- ROOFSEAL-6/9 260-460мм ЕПДМ ущільнювач з формованими ступінчастими отворами
- ROOFSEAL-Maxi 330-660мм ЕПДМ ущільнювач з формованими ступінчастими отворами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SK Tuote |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення матеріалу | Для покрівлі, Для підвалів, Для фасадів, Для цоколів, Для басейнів, Для резервуарів, Для балконів, Для стін |
| Колір | Чорний |
| Фізичні характеристики | |
| Мінімальна температура застосування | -60 град. |
| Максимальна температура застосування | 100 град. |
| Діаметр ущільнюваного введення | |
| Формований східчастий розмір | 75 мм |
- Ціна: 670 ₴

