Кошик
61 відгук

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

Гідроізоляція Пароізоляція

У цьому розділі знаходяться різноманітні монтажні елементи для правильного герметичного введення / виведення труб або кабелів у будинок через фундамент, цоколь, стіни, парапет та покрівлю.

 

Грамотна гідроізоляція вводів інженерних комунікацій, трубопроводів, електричних кабелів та кабелів слаботочних систем – запорука довговічності будівлі.

Введення в будинок або спорудження труб і проводів здійснюється через отвори в будівельних конструкціях, стінах, фундаментах, покрівлях, парапетах та перекриттях.

Ці сполучні елементи піддаються інтенсивним руйнівним впливам різного характеру: волога з атмосфери та ґрунту, різкі перепади або тривалий вплив температур, випромінювань тощо. Хімічний склад води може бути дуже агресивним, провокувати корозію та швидке руйнування матеріалів інженерних комунікацій.

Неправильне або недбале введення інженерних комунікацій призводить до протікань і попадання вологи всередину будівельних конструкцій та приміщень. Внаслідок цього з'являється вогкість, неприємний запах, розмноження шкідливого грибка та корозії.

Ретельна і правильна гідроізоляція комунікацій здатна запобігти цим шкідливим процесам і продовжити термін експлуатації будівель.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner