Кошик
66 відгуків

Шановний відвідувачу! Звертаємо Вашу увагу на режим роботи нашої організації. Ваша заявка буде оброблена фахівцями найближчим робочим часом. Дякуємо за розуміння і звернення в нашу компанію.

+380 (67) 551-75-66

"Тиха кухня" Вентиляційна система

СУЧАСНА КУХНЯ - ТИХА!

ТОВ "РОЛЛС ГРУП" пропонує нове рішення організації робочої зони кухні – Кухонні витяжки, які підключаються до витяжного вентилятора поза кухнею. Така система не тільки підтримує ефективну вентиляцію, але й робить Ваш будинок тихим та затишним.

Навіть найсучасніші кухонні витяжки не в змозі забезпечити рівень комфорту подібний до того, що досягається при використанні системи "Тиха кухня".

Тиха робота – не єдина перевага цього рішення. Не менш важливою характеристикою є його ефективність. Завдяки зниженню тиску у вентиляційному каналі потік відпрацьованого повітря, що виводиться, через ​​Тиху кухню набагато більше в порівнянні зі звичайними витяжками.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ "ТИХА КУХНЯ"

 • Безшумна робота витяжки
 • Висока ефективність
 • Мінімальний рівень енерговитрат
 • Простота монтажу
 • Можливість установки на існуючу вентиляційну систему
 • Зручне управління роботою вентилятора
 • Підходить практично для будь-якого покрівельного покриття і діаметра вентиляційної труби, а також цегляної шахти
 • 100% гарантія водонепроникності і довговічності системи
Тиха кухня - основні елементи системи
ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ "ТИХА КУХНЯ".

Система "Тиха кухня" складається з двох основних елементів:

 1. Кухонна витяжка без електромотора
 2. Витяжний вентилятор (даховий або канальний), що монтується за межами кухні, у технічному приміщенні або на даху будівлі

Для системи "Тиха кухня" розроблено широкий асортимент моделей кухонних витяжок, які повністю сумісні з витяжними вентиляторами VILPE.

Кухонні витяжки системи "Тиха кухня" в залежності від свого дізайну в сучасному або класичному стилі та способу розміщення в інтер'єрі розподіляются на три групи:

 1. Вбудовані кухонні витяжки
 2. Настінні кухонні витяжки
 3. Стельові або Острівні кухонні витяжки

Для комфортної тиші та ефективної роботи витяжної системи "Тиха кухня" необхідно використовувати витяжні вентилятори відповідної потужності.

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner