Кошик
62 відгуків
+380 (67) 551-75-66

ВОДОСТІК БАЛКОНА, ТЕРАСИ

Відведення опадів із плоских покрівель малої площі, терас, балконів та гаражів здійснюється за допомогою спеціальних лійок та трапів.

 

Вже на етапі проектування слід брати до уваги важливі моменти, щоб уникнути помилок вибору і монтажу водостічних воронкок і трапів:

1. Для визначення відповідної водостічної воронки або трапа необхідно врахувати тип покрівлі, шари покрівельного покриття, тип покрівельної гідроізоляції, навантаження на водостічний трап і матеріал відвідної труби.

2. Для кожної водостічної воронки або трапа повинна бути чітко визначена площа водозбору. Вирішальним чинником для підбору водовідвідного елемента є розрахункова кількість дощової води (Q, л/с) і пропускна здатність водоприймача (л/с).

3. Для запобігання протікання води в місці сполучення гідроізоляції плоскої покрівлі з фланцем водостічної воронки або трапа, особливу увагу потрібно приділити відповідності обраного типу трапа і матеріалу гідроізоляційної мембрани.

4. Необхідно звернути увагу на наявність парапету на балконі або терасі, тому, що в такому випадку водовідведення має свої особливості і відмінності від беспарапетных покрівель. Сильний дощ або блокування попадання води в трап або воронку значно збільшує навантаження на покрівлю, аж до її обвалення. З цієї ж причини необхідно регулярно проводити огляд водоприймальних кналов, трапів і воронкок, а при необхідності очищати водоприймальні решітки або листвоуловители.

5. Згідно з чинним будівельним нормам, дощові і талі води з балконів і терас повинні відводитися тільки в зливову каналізацію. Якщо відвід води можливий тільки з допомогою об'єднаної системи каналізації, необхідно використовувати воронки і трапи з незамерзаючих запахозапираючим пристроєм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner